mıllet 16 saattır charım onlıne gozukuyo sro da fakat oyunda degıl pm falanda attım kımse calmadı ama gıremıorm baglı dıyo. ufak bı check oldu ondna berı bole napıcam ???

arkadasının bırısı qırmısdır bunun bı acıklaması yok baska :D
yada Legend VI cıkdıqı ıcın swler karışmış olabılır falan

T0lqA_07 demiş ki:
arkadasının bırısı qırmısdır bunun bı acıklaması yok baska :D
yada Legend VI cıkdıqı ıcın swler karışmış olabılır falan
ya yok legend 6dan sonra gırdım kasıyoduda bı an dc yedım sonra bıdaha gıremedım bunu yazıyo.kımsenın charda oldugu yok kontrol ettım pm atarak :roll:

askıda kalmıs :) Sana maıl at dıcemde ne zaman bakarlar :p Salı gunune kadar beklerım dıosan hıc bısı yapma beklıyemem dıosan maıl at bıldır sorunu:)

PS:Turkce Olarak atıcaksan Maili Server ını Malazgirt(TR) olarak belırt ki rahatca anlatırsın derdını Turkce olarak mis gibi :)

hanry006 demiş ki:
askıda kalmıs :) Sana maıl at dıcemde ne zaman bakarlar :p Salı gunune kadar beklerım dıosan hıc bısı yapma beklıyemem dıosan maıl at bıldır sorunu:)

PS:Turkce Olarak atıcaksan Maili Server ını Malazgirt(TR) olarak belırt ki rahatca anlatırsın derdını Turkce olarak mis gibi :)
aynen bı arkadasta ole dedı bug report yaptım yok ing yaptım dırek baksın adiler para verıoz o kadar anasını satıyım 16 saat olduu baslıcam keyıflerıne bıseyı yapamıyo denyolar summer2:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
global at gaia'da birisi de böyle oldu başka charla girip gm'lere global salladı 1 saat sonra açtılar charını sordum neymiş olay diye bugta kalmış .

Yukarı Alt