Başvuracak olanlara başrılar. Unutmayın formu eksiksiz yollayan herzaman için diğer adayların 5 adım önündedir. :nod: neutral1

inandım ve tam umudumu kestiğim zaman bide bakmışım turkuaz olmuşum şimdiden bana başarılar

EliteTurk

Aileden
BearGrylls demiş ki:
ya bu soruların hepsini doldurmak zorundamıyız ?
Elbette sonuçda bilinmicek bişey yok kuzum al eline kimliğini doldur merak etme o bilgilerin gizli kalıyor hiç bir şekilde kimseyle paylaşılmıyor,yoksa sorular zormu geldi anne kızlık soy ismini sormadığımıza dua et. makara:

Katılacak arkadaşlara başarılar dilerim. :kalp: Böyle güzel bir aile ortamında benimde yerim olsun isterdim fakat Üni. dolayısıyla fazla bakamıyorum forum'a bu yüzdende başvuru yapmak istemiyorum :roll:

EliteTurk demiş ki:
BearGrylls demiş ki:
Elbette sonuçda bilinmicek bişey yok kuzum al eline kimliğini doldur merak etme o bilgilerin gizli kalıyor hiç bir şekilde kimseyle paylaşılmıyor,yoksa sorular zormu geldi anne kızlık soy ismini sormadığımıza dua et. makara:
hacı tamamda ev no muzu ne yapacaksınız :P bizim yok ne yapacaz

EliteTurk

Aileden
BearGrylls demiş ki:
EliteTurk demiş ki:
BearGrylls demiş ki:
hacı tamamda ev no muzu ne yapacaksınız :P bizim yok ne yapacaz
Bizimde başlarda yoktu mahalle bakkalının numarayı vermiştim makara:

Birşey yapıcağımızdan değil maksat arşivlerde bulundurmak member a baktığımızda her türlü bilgiye sahip olmak benim ne evi nede cepi rahatsız ettiler 1 haftadır nerdesin forumda niye takılmıyorsun diye :mrgreen: öyle bir şeyde yok celallencek bi mevzu bile değil yahu. :wink1:

Ps: ne yapman gerektiğini anladın sen. [horny21

msj sayım sizlere göre az ama bende kendime göre bildiğim şeyler adına başvuru yaptım

Ben de adaylığımı koymak isterdim ancak okulumun yoğunluğu nedeniyle çok sık online olamıyorum.Üniversite'yi kazanınca ben de aranızda olacağım 8) :kalp:

sonuclar ne zaman belli olacak belirli bi gün varmı yoksa herhangibir zamanda cvp gelirmi

Yukarı Alt