Takımı
Galatasaray
- Resim Silinmiş.​

Merhaba Mopneet, bizlere kendinden biraz bahseder misin? ^^

Merhaba. ^^ Hem arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi seven, hem de bilgisayarın başından kalkamayan biriyim. Hem sosyal, hem asosyalim. Futbol oynamayı çok severim lakin oynayacak adam bulamadığım için genellikle hevesim kursağımda kalır. Kola, fanta vs. asitli hiçbir içecekten hoşlanmam. Soda hariç. (: Uzatmanın anlamı yok, bu röportaj beni tanıyın diye zaten. ^^ he bu arada adım Burak. nickimde mopnet diye değil mopniit diye okunuyor. =p

Nickini bize açıklar mısın?

Nickimi bir arkadaşım, bir abim ile beraber seçmiştik. Daha doğrusu yaratmıştık. Bu nicki oluştururken aklımızda şu vardı: öyle bir şey bulmalıyız ki internet aleminde bu isim söylendiğinde akla benden başka hiçkimse, hiçbir şey gelmemeli.
Eğer google'a yazmayı denerseniz karşınıza benim dışımda hiçbir şey çıkmayacaktır. (:

Extraloob ile nasıl tanıştın?

Senin yani SarkoLata'nın sayesinde. ^^ Yanlış hatırlamıyorsam 11 yaşındaydık. Hep "bot arıyordum, burayı buldum", "loader arıyordum, burası denk geldi" falan derler lakin bizimki hiç öyle değildi. Ne bot arıyorduk ne loader. Zaten hayatım boyunca iSro'da bot kullanmışlığım yoktur. Ben sadece SarkoLata'nın önerisi üzerine üye oldum. Burayla nasıl tanıştığını ona sormak lazım. ^^

Forum hakkında ilk izlenimlerinle şu anki izlenimlerini karşılaştırabilir misin?

Karşılaştırabilirim. xP

Forum yönetimine giriş sebebin nedir?

Bazı şeylerin daha iyi olması gerektiğini ve bu şeyleri daha iyi yapmanın tek yolunun benim yönetime katılmam olduğunu düşündüm ve başvurumu yaptım.

Extraloob senin için ne ifade ediyor?

Bir forumdan çok bilgisayar başında sosyalleşmemi sağlayan bir ortam diyebilirim. Zaman zaman beni sevindiren, zaman zaman beni üzen, extra'nın değişiyle bir oyun bahçesi. (:

Sence neden extra en üstün?

Eğer sen, insanları buraya çekicek ve burada kalmasını sağlayacak şeyi biliyorsan ve bir forum açtıysan neden en iyi olmayasın ki?

Siteden kendine en az 5, en fazla 8 kişi olacak şekilde seçip kendine gore yorumlar mısın?

hmzsnmz: örtmenim :P canımdır, her türlü soruma bilse de bilmese de cevap verir, :twisted: elinden geldiği sürece ne istersem yapar. onu tanıdığım için ne kadar şanslıyım sizlere anlatamam. ^^ :muck:
SnowFlake: Benden nefret ettiğin ama beni sevdiğini söyleyen canım sayt menecırım. :P O da çoğu zaman beni kırmaz ama tepesi attı mı tutabilene aşkolsun. (: En sevdiği ifadeler: summer3: makara: daral: (:
Wax Whine: Hamza'nın onur versiyonu, birkaç boy küçüğü. :twisted: Çevrimdışı MSN kuşu. summer3: canımdır.
Josephine: Her türlü kondua yardım isteyebilir, hiç beklemediğiniz bir anda sizden extraloob forum linki bile isteyebilir. xP Canımsın hocam. Eğlenceli kardşeimb enim. (:
Guathema: Adaşım benim. 8) Hiçbir konuda yardımını esirgemez. Çok şey ister. :P Ama hoş vakit geçirebileceğiniz, iyi bir arkadaştır. ^^
Minotoche: "örtmenim"in yapımcısı. summer3: Kafa çocuktur. Gene hoş vakit geçirebileceğiniz bir arkadaştır. Yardımseverdir. Candır.. :kalp:
TwiLighT: Seni unutur muyum be hocam? :curtain: Özlettin kendini. :oops: Senin gibisi bulunmaz bir daha. Canım arkadaşım, canım adaşımm. :muck:
SarkoLata: Üst komşum. (: Çoğu zaman uyuzun tekidir ama işlevsel bir yapıya sahiptir. Bilgisayarla ilgili bir sorununuz varsa kesin vardır onda cevabı. Ama o cevabı verene kadar ananızı ağlatır. :P İyi çocuktur, severim tospayı. -biricik dostum- :muck:
extraloob: Yaşlı bir genç adam, küçük bir dev adam. =p işinin ehli bir insan. çoğu zaman doğru kararlar alan genç ruhlu bir adam. asil bir admin. ^^ hocam anlat anlat bitmezsin. bilen biliyor zaten. summer3:

Hayatında dönüm noktası olarak gördüğünüz bir olay oldu mu?

Malesef. ):

Çocukken yaptığın, geriye dönüp baktığınızda hoşuna giden bir anın varsa anlatır mısın?

Çocukken yaptığım çoğu şeyden pişmanlık duymuşumdur. Hoşuma giden pek bir şey yaptığımı hatırlamıyorum. (:

Hayatta en çok hangi hatandan pişman oldun?

Kendimi bir kıza fazla kaptırmak benim en büyük hatamdı. Yalan söylemek ise ikinci sırada yer aldı.

Hobilerin, varsa fobilerin nelerdir?

Müzik dinlemek en büyük hobilerimdendir. Maç izlemeyi çok severim. Futbol oynamak en büyük eğlencelerimdendir. Bilgisayar da hepsinin üzerinde gelir. (:
Fobim ise 2-3 katlı bir evde, saat gece 12'den sonra yalnız başıma kalmakmış. Dün keşfettim. (:

Kendini tarif edebileceğin 3 Kelime söyler misin?

hırslı, tembel, yaratıcı.

Çaldığın veya çalmayı çok istediğin bir müzik aleti var mı?

Çaldığım bir müzik aleti yok lakin gitar/elektro gitar çalmayı çook istiyorum.
Bir ara çalar gibi oldum lakin sonradan bırakmam zorunda kaldım.

Sporla ilgileniyor musun? Tuttuğun takım hangisi?

Evet. Galatasaray. ^^ :headbang:

Takip ettiğin dizi varmı?

Hayır.

"idolüm" olarak tanımlayabileceğin biri var mı?

Babam.

Hayatında sana takılan lakap veya lakaplar var mı? Varsa bizimle paylaşır mısın?

Ara sıra lakaplar ile anılmışımdır alkin hiç kalıcı bir lakabım olmadı. ^^

Yaşam tarzından biraz bahseder misin?

Müzik üzerine kurulmuştur diyebilirim. Kulağıma hoş gelen her türlü müziği dinlerim. Müzik dinlerken kendimden geçerim.

Hayat felsefen nedir?

Çok kazık soruyorsunuz. Yemişim felsefesini. :twisted:

Teknolojiyi takip eder misin?

Biraz.

Seni en çok ne kızdırır?

Kaale alınmamam.

Hayatında çok utandığın bir an oldu mu?

Bodrum'a gittiğimi ilkokul öğretmenime anlatırken yurt dışına çıktık demem. xP 9 yaşındaydım.

Hangi tür müzik dinlersin?

Kulağıma hoş gelen her türlü müziği dinlerim lakin pop ve metal ağır basar. Değişik bir ikili. xP

10 yıl sonraki halini düşünüp şu anki halinle farklarını bize iletir misin?

Daha olgun, daha hareketli, daha kültürlü ve daha zayıf olacağımı düşünüyorum. (:

Silkroad Online

Silkroad Online'a nasıl başladın?

Nefret ettiğim üst komşum sayesinde. (SarkoLata üstümün karşısı :mrgreen: ) Oğuz Geyin.

Silkroad'a ne kadar zaman ayırırsın? Senin için yeri nedir?

Sıkılmadığım sürece oynarım. Bu 1 saatte sürebilir 10-14 satte. (:

Silkroadda unutmadığın bir anını paylaşır mısın?

45 levela kadar, elle, canım istediğinde str'ye, canım istediğimde int'e verdiğim, force-fire-light-cold/heuksal-bicheon-pacheon nukerim "bninja". ^^ Onu asla unutamam. summer3:

Son

Bu Röportaj Etkinliği Hakkında Ne Düşünüyorsun?

Klasik bir cevap vermek istemem. Bu nedenle bu soruyu es geçiyorum. Yorum okuyucuların. :P

Son olarak extraloob üyelerine söylemek istediğin bir söz, vermek istediğin bir mesaj var mı?

Yok desem. summer3: Umarım okurken sıkılmamışsınızdır. ^^ Hepinize mutlu, huzurlu ve sağlıklı hayatlar diliyorum. Kendinize iyi bakın. =p

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
mop'u yakından tanımış olduk
Fazla muhabbet etmesekde gerçekten iyi dost sıkılmadan okudum
PP çok teşekkür ederiz böyle bir röportaj hazırlayıp bize sunduğu için :kalp: :beer:

Bu arada tek sen çıkma meselesi.Toplanın millet klon üretme zamanı :lol:

Vaay moptrickin röportajı yapılmışşş dedim ve yemeğin üzerine çayımı alıp okumaya başladım . Güzel bir çalışma olmuş , Sarko'ya teşekkürler :muck: :kalp:

Ulen kafamın etini en çok şişirenlerdensin kızamıyorum da yazık diyorum :P :lol:

Ps. Hakkımdaki düşüncelerin için ayrıca teşekkürler :beer: :muck:

Mopneet

hmzsnmz demiş ki:
Vaay moptrickin röportajı yapılmışşş dedim ve yemeğin üzerine çayımı alıp okumaya başladım . Güzel bir çalışma olmuş , Sarko'ya teşekkürler :muck: :kalp:

Ulen kafamın etini en çok şişirenlerdensin kızamıyorum da yazık diyorum :P :lol:

Ps. Hakkımdaki düşüncelerin için ayrıca teşekkürler :beer: :muck:
:beer:

Bakın beyler, bayanlar; bu topic hit yapmazsa alayınızı keserim hee. :P

Takımı
Galatasaray
*
SarkoLata: Üst komşum. (: Çoğu zaman uyuzun tekidir ama işlevsel bir yapıya sahiptir. Bilgisayarla ilgili bir sorununuz var sakesin vardır onda cevabı. Ama o cevabı verene kadar ananızı ağlatır. İyi çocuktur, severim tospayı. -biricik dostum-
bunu aslında yazmayacaktım ama amaç sapmasın dedim
ps : kim kimin tospası lem :mrgreen:
ps2: bu mop. benim alt komşum.Sürekli gürültü eder. tüm apartman bundan şikayetçi :mrgreen:

Mopneet

SnowFlake demiş ki:
Teşekkür ettik bu cici röportaj için nese: Farkında mısınız site Burak - Berk - Batu'dan geçilmiyor yahuu makara:

Ps:Hem kızarım hem severim elimde büyüdü ahaha summer3:
:lol:

Guathema demiş ki:
mop'u yakından tanımış olduk
Fazla muhabbet etmesekde gerçekten iyi dost sıkılmadan okudum
PP çok teşekkür ederiz böyle bir röportaj hazırlayıp bize sunduğu için :kalp: :beer:
@Guathema
rütben hayırlı olsun dostum :kalp:

Güzel ve samimi bir röportaj olmuş.
Daha doğru düzgün tanımasamda güzel bir dostluk ortamı kuracağımızdan eminimim... :kalp:

Yukarı Alt