:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

1 - Bir şey tamir ederken elin tamamen yağlandığında burnun kaşınır.

2 - Yere düşürdüğün bir bozuk para veya bir küçük vida ulaşılması en zor yere yuvarlanır.

3 - İnsanların seni seyretme olasılığı düştüğün komik durum ile doğru orantılıdır.

4 - Yanlış numara çevirdiğinde çevrilen numara kesinlikle meşgul değildir.

5 - Patronuna lastiğin patladığı için geç kaldığını söylediğinde ertesi gün lastiğin gerçekten patlar.

6 - Gırgır geçmeye başladığın anda patron kapıda görünür. (Kesinlikle bu oluyo )

7 - Sıkışık trafikte şerit değiştirdiğinde, terk ettiğin şerit daha hızlı akmaya başlar.(her zaman)

8 - Duşa girip ıslandığında telefon çalar.

9 - Birileri ile karşılaşma ihtimalin, görünmek istemediğin zaman en üst düzeydedir.

10 - Bir makinenin çalışmadığını ispat etmen gerektiğinde kesin çalışır.

11 - Kaşıntının şiddeti ulaşma zorluğun ile doğru orantılıdır.

12 - Sinemada sıranın ortasında oturanlar salona en son girerler.

13 - Üzerine yağ-reçel sürülmüş bir ekmek kesinlikle en pahalı halıya ve yüzüstü düşer.

14 - Ayağınıza tam oturan bir ayakkabı kesinlikle mağazadaki ayakkabıların en çirkinidir.

15 - Herhangi bir şeyi beğendiğinizde derhal üretimden kaldırılır ...

hepsi dogru ama bunlar bilindigi gibi psikoloji ürünü , görünmemek istedigin zaman ile görünmek istedigin zaman oranı %50 %50 dir , ama birinde kafana takmadıgın için görünsende bir sorun olmaz.

3 numara bana çok oluyor,yakın bi zamandada başıma geldi,okulun karşısında sürekli yemek yemeye yada kahvaltıya gittiğimiz kafenin tuvaletine girdim masaya geri dönerken bütün öğrencilerin ders arasının olduğu ve kafenin en kalabalık olduğu vakitte su birikintisine basıp kaymıştım,hatta kaymadım uçtum resmen ama biraz hızlı davranıp elimi koyabildim yere yoksa kesin biyerlerim kırılırdı,beklediğimin aksine kimse gülmedi gerçi,kafedekilerde hemen ordaki suyu temizletip yediğim yemeğe hesap kesmediler,komik duruma düşmek bazen işe yarıyo.

Aynen şu gırgır patronla ilgili olan bana hep hoca ile oluyor.Ne zaman bi küfür etsem veya birine vursam hoca yakalar.

5 - Patronuna lastiğin patladığı için geç kaldığını söylediğinde ertesi gün lastiğin gerçekten patlar.

6 - Gırgır geçmeye başladığın anda patron kapıda görünür. (Kesinlikle bu oluyo )

7 - Sıkışık trafikte şerit değiştirdiğinde, terk ettiğin şerit daha hızlı akmaya başlar.(her zaman)

8 - Duşa girip ıslandığında telefon çalar.

Gerçekten %100 :D

bizim evde bi kitap var dı murphy nin yasalrı diye aynı zmnda takvim 2000 seneinin 365 sayfası var 365 sayfada bunlarla ilgili şeyler hatta ilk sayfada

bir işin ters gitme olasılığı varsa o iş kesinlikle ters gider yazıyo kaç kere okudum hepsindede yarılmıştım :D

Yukarı Alt