Prophecy demiş ki:
HnTRue demiş ki:
DaddyCool demiş ki:
Arkadaşlar ben inanmıyorum mavii arkadaşımıza, bu lafımı sakın kötü olarak algılamayın, sadece görüşümü belirtiyorum fakat, yani partideki başka birisi düşürmüş olup, mavii'ye fotoğraf çektirmek için veriyor da olabilir. 15 nova pek akıl karı değil. Tekrar yanlış anlamayın ve alınmayın fakat benim görüşüm böyle, iyi forumlar :beer:
+1905
Adamın işi gücü yok milleti kandırmaya mı calısacak hadi kandırdı dıyelım eline ne geçecek paramı rütbemi ?

ne kandırmasından bahsediyorsun arkadaşım, öyle birşey söyledim mi? Eğlencesine yapıyodur belki? :detective:

SultibaC demiş ki:
DaddyCool demiş ki:
Arkadaşlar ben inanmıyorum mavii arkadaşımıza, bu lafımı sakın kötü olarak algılamayın, sadece görüşümü belirtiyorum fakat, yani partideki başka birisi düşürmüş olup, mavii'ye fotoğraf çektirmek için veriyor da olabilir. 15 nova pek akıl karı değil. Tekrar yanlış anlamayın ve alınmayın fakat benim görüşüm böyle, iyi forumlar :beer:
Çok yanlış bi düşünce içesindesin bence bu tarzını değişdir.
Senin burda sölemek istedigin millete hava atıyo anlamına geliyo sonuçada bu bi oyun adamda şans varki çıkıyodemeki herelde sende bi komplex varki çekemiyosun benim anladıgım budur bence bu mantıgı degişdir derim.
:mrgreen:

Yahu arkadaşım, ters cevap vermekte üzerinize yok :mrgreen: Adam bir konu açmış, iyi yada kötü fikirler gelecek elbet. Çekemiyosun nedir ya? Ben öyle bişey mi dedim, yalnızca inanmadığımı belirttim o kadar daral: :thumbsup:

Abi 15 nova ne demek ya bana daha item düşmezken xD
PS:uğur abi ben senin yerinde olsam sırf nova drop için kasarım :lol:

mavii demiş ki:
şuan işlerim gereği evden uzaktayım charda evde sürekli botta o yuzden kasıyor. İnanmamakta tabi herkes özgür. Nova düşürmek bir beceri değil sadece şans. Beceri olsa kendimi övüyorum zannedilebilirdi. Ben 4-5 yıllık sro hayatımda sos bile düşürmedim o yüzden şansımla şuan dalga geçiyorum makara:
Seni soslarla mutlu etmek istememiş joymax hacım. Sos vermeyip test etmiş seni isyan etmeyince novaya boğmuş ^^

DaddyCool demiş ki:
Ne zoru varda durduk yere yalan söylesinki :coffee: :detective: :think:

Yukarı Alt