Maynard__

Bilgiliyim
nobrain demiş ki:
browser : www ( world wide web ) üzerinden bilgilerin transfer edilip görüntülenmesini sağlayan programlara verilen genel addır.

reyis : ülkücü vatandaşların en üst mertebesine ulaşmış kişilere söylenen kodlardan başlıcasıdır. (bkz : Başkan vs vs ...)
Posttun yüksek olsaydı bence olurdun :mrgreen: :mrgreen:

browser: hakkında onca laf söylemeye gerek duymuyorum kısaca internetten web aktarımını sağlayan programlar
bkz:İnternet exploler , mozilla , google chrome
reyis: asıl anlamı başkandır ama günümüzde toplumda eğlenceyi amaçlayan grupların (bkz:inci sözlük) idollerine taktığı lakap tarzı bir sıfattır kısacası candır
bkz: sabri reyiz

Browser : İnterneti kullanıyorsak şu anda ona şükretmeliyiz ayrıca bir çok bilgiyi,programı,müzikleri bize sağlayan doğa üstü programlardır :thumbsup: farklı firmalar yarışarak insanlara hizmet kalitesini arttırıyor. browser dediğimiz internette rahatça gezmemizi tozmamızı kısacası sörf yapmamızı sağlayan genellikle http uyumlu tarayıcı diyebiliriz örnek olarak mozilla,google chrome verilebilir.

Reyis : üşürüyoruz gelir direk aklıma inciden dolayı :beer: bir çok farklı türü vardır incide kullanılan ancak gerçek anlamıyla lider,başkan olarak kullanılır grup ağası diyebiliriz. incide kullanım alanı çok geniştir. baykuşlar,dedeler,sabriler her türlü şeyde reyis geçer ve bu gerçek arkadaşlık ortamlarında da artık çok kullanılmaya başlanmıştır. lise çağlarında panpa,reyis kelimeleri artık oldukça fazla kullanılıyor.

Ps:okan reyis bekliyorum cevabınızı post sınırı yoksa seçilmeliyim :twisted: :muck: :starving:

os3

rank8
Browser: sanal alemin demirbaşıdır, Türkçe anlamı tarayıcıdır o olmazsa hayat durur

bkz: gugılsız bir yaşam düşünemiyorum

Reyis: Baş demek başkan demek '' başkan başkan büyük başkaaaan '' son olarak reyis diye bir kavram yoktur reyiz olarak kullanılmaktadır.

Browser:Çeşitli anlamları vardır ama kısacası web için kullandığımız Mozilla,expolere,Opera ağlarının genel adıdır.

Reyis:Normalde Reis demektir ama inci sözlük reyis veya reyiz diye geçer.Sabri reyiz,üşüyoruz reyiz vs. vs. Kelimenin özüne inildiğindede lider,önder anlamı taşır.

işte bunu sevdim. cicioe2

SonSalavat demiş ki:
Browser: extraloob sitesini daha hızlı gezmek istiyorsanız browserınızı güncelleyin, değiştirin. Örnek: Firefox.
Reyis: Herşey sabri ile inci de başladı. Sonu olmayan bu reyis espirisi, kendi anlamı dışında bir çok anlamda kullanılmaya başlandı. Örnek: Ccc Zabri Reyis ccC

extraloob demiş ki:
Canova demiş ki:
Alımlar bitmedi party bitene kadar devam ediyor:)

Pazar gününe kadar alımlar devam ediyor Mart Kedisi Party devam ediyor :dance: :starving: nese: biggrint1 [horny21 :santa: :muck:

güzel haber. eğer mesaj sayısına göre değerlendiyorsanız ben 2 3 senedir bu sitedeyim kullanıcı şifremi unuttumuşmtum. silkroada 2 ay verdikten sonra :)

hayırlısı olsun whiteangel

Canova demiş ki:
Alımlar bitmedi party bitene kadar devam ediyor:)
:muck:
+
JusT_FoR_FuN demiş ki:
browser: hakkında onca laf söylemeye gerek duymuyorum kısaca internetten web aktarımını sağlayan programlar
bkz:İnternet exploler , mozilla , google chrome
reyis: asıl anlamı başkandır ama günümüzde toplumda eğlenceyi amaçlayan grupların (bkz:inci sözlük) idollerine taktığı lakap tarzı bir sıfattır kısacası candır
bkz: sabri reyiz
ps: yeni yazarlar ne zaman açıklanacak daha doğrusu seçilecek diğer yazarlar :think:

okan abi eğer foruma üyelik zamanıma ve post sayıma bakmazsanız eğer olabilirim gibi bir his var içimde :)

seçilenleri tebrik ediyorum . seçilecek olanlara başarılar diliyorum , bende cevapları yazdım bakalım hayırlısı . herkeze hayırlı geceler .

Browser: World Wide Web üzerinde dökümanlarin transfer edilip görüntülenmesini saglayan programlara "browser" adi verilir.
Örnek:Netscape, MS, Internet, Explorer ve Mosaic ,Mozilla Firefox vs. vs.
Reyiz: Yanlış kullanımdır aslında, reis demek varken reyiz de ne oluyor. Peltek ve arayış içerisinde olan, kişiliği oturmamış liselilerce dilden dile dolanan salak tabirlerden biridir. Benzer tabirler eleştirildiğinde cevaben''eleştirel boyut kazandırıyoruz kelimelerimize'' dense de, güzel türkçemin anasını ağlatmaktan başka bir b*ka yaramazlar. :kalp: nese:

Yukarı Alt