Kitty demiş ki:
extraloob demiş ki:
Kitty demiş ki:
İyi de okan olmuyor böyle.Ya hep inci sözlük terimleri soruyorsun ya futbol ya da internet terimleri falan soruyorsun bunların hiç biri beni ve hemcinslerimi enterese etmiyor ki sadece sitem etmek istedim...
- Resim Silinmiş.

bundan çok önceki dönemler şunlarıda sorduk canımcım ; aşk, tanga, g-string, oje [horny21
Aşk benden önceydi diğer iki iççamaşırını kullanmadığım için yorum zaten yapamazdım ayrıca ojeyi de ben yokken sormuşsundur yani fundamental banlıyken çünkü ban yedikten yaklaşık 1 yıl sonra döndüm siteye arada kaçırmışımdır ya da onu da aşk gibi önceden sormuşsundur.
Neyse - Resim Silinmiş.
Tanga ve g-string için yorum yazanlar onları kullananlarmı oluyor sadece.Kullanmadan yorum yazılmıyormu. makara: :twisted:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Kitty

Adith demiş ki:
Kitty demiş ki:
Aşk benden önceydi diğer iki iççamaşırını kullanmadığım için yorum zaten yapamazdım ayrıca ojeyi de ben yokken sormuşsundur yani fundamental banlıyken çünkü ban yedikten yaklaşık 1 yıl sonra döndüm siteye arada kaçırmışımdır ya da onu da aşk gibi önceden sormuşsundur.
Neyse - Resim Silinmiş.
Tanga ve g-string için yorum yazanlar onları kullananlarmı oluyor sadece.Kullanmadan yorum yazılmıyormu. makara: :twisted:
bi münasebetiniz olmuştur ama :s :D

Browser: Türkçe karşılığı tarayıcıdır. Mozilla Firefox, Rockmelt, Opera, Chrome vb. kullandığınız bu programlar birer tarayıcıdır. Bu tarayıcılar sayesinde internet explorer çok az kullanılmaktadır. Çünkü explorer, yeni çıkan ve her geçen gün gelişen bu tarayıcılar kadar hızlı ve özellikli değildir.

Reyis:
Saygı duyduğunuz veya benimsediğiniz kişilerdir. Liderdir, başkandır ve belki sizin için idoldür.

Doma$no

Browser : İnternet üzerinden bilgi dünyasına ulaşabileceğimiz, sadece bilgiyle sınırılı kalmayıp her türlü paylaşımı(oyun, müzik, film vb.) bulabileceğimiz harika bir programdır.
Reyis: Bugünlerde herkesin ağzında olan, inci özentilerinin ağzına sakız edip kullandığı; lider kişilik anlamına gelen kelimedir. Artık değerini yitirip dalga geçmek amaçlı kullanılır.

Web sayfalarına ulaşmak için bazı arabirim programlar kullanılır. Bu arabirim programlara Browser denir.Crome,Mozilla FireFox,Explorer vs.

Reyis: Asıl kelime Reisten Türeyen incisözlük modasında reyis olan kullanılan kelimedir.

Ps:Üşüyoruzzz okan reisss

Kitty demiş ki:
extraloob demiş ki:
Kitty demiş ki:
İyi de okan olmuyor böyle.Ya hep inci sözlük terimleri soruyorsun ya futbol ya da internet terimleri falan soruyorsun bunların hiç biri beni ve hemcinslerimi enterese etmiyor ki sadece sitem etmek istedim...
- Resim Silinmiş.

bundan çok önceki dönemler şunlarıda sorduk canımcım ; aşk, tanga, g-string, oje [horny21
Neyse - Resim Silinmiş.
Giymiyorum derken ? summer5:

Browser:Çeşitli anlamları vardır ama kısacası web için kullandığımız Mozilla,expolere,Opera ağlarının genel adıdır.

Reyis:Normalde Reis demektir ama inci sözlük reyis veya reyiz diye geçer.Sabri reyiz,üşüyoruz reyiz vs. vs. Kelimenin özüne inildiğindede lider,önder anlamı taşır.

Eğer sözlük yazarı olmak istiyorsanız, imla kurallarına uyup, kısa ve öz tanımlar yapmanızı tavsiye ederim.
Sözcük tanımını ordan burdan toplayıp buraya yazacağınıza, kendi betimlemenizi ortaya koyun. Farkedileceksinizdir.

Dark Zone

Bilgiliyim
Browser:Genel olarak denince çoğu kişinin aklı oyun sitelerine gider fakat web tarayıcısıdır .

Reyis:Ocak, inci , arkadaş ortamında kullanılar önder,öncü anlamlarını taşıyan kelime .

Kitty

Browser:Kainatın büyüteci.Ne de olsa elde etmek istediğin done bir tık uzakta.
Cehenneme gideceksen rehberin şeytan olacak tabii küçük bir ziyaret yaptım malum siteye.
Reyiz:Kendilerine özgü bir anlayışı olan malum sitenin yaratıcılıkta sınır tanımayarak jargonlarına kattığı,gerek tekmelenerek öldürülen zavallı kedinin gerekse futbol sahasında ölen baykuşun ilan edildiği,çoğunlukla saygı duyulan idollere verilen müstesna lakapMIŞ.Ben yeni öğrendim.

Browser:World Wide Web üzerinde dökümanların transfer edilip görüntülenmesini sağlayan programlara verilen isimdir.

Reyis:Başkan:Lider anlamında öne sürülen kişi:

Teşekkürler Herkeze Başarılar

(Browser) : Internette yayınlanan belgelerin ; kodlarını derleyip sizin ekranınıza yazı, resim, video ve bunlar gibi görüntülerin gelmesini sağlayan bir programdır. örneğin; internet explorer, firefox, opera gibi tarayıcılar .

(Reyis) : bir ortamda ünvan sahibi olan kişi için kullanılır . kısaca açıklamak gerekirse ; Lider , Başkan .

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Rocky Balboa
WoozyBici
Canova
ProMaster
Autumn
Spartacusss
SunLight
Kitty