Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
CrawL demiş ki:
Trexy demiş ki:
CrawL demiş ki:
http://www.bott-cave.net/
Verdiğin linki ne maksatla verdiğini tahmin ediyorum. bilmiyorsan sazan gibi atlama altında kötü niyet ararım ! cicioe2
Kötü niyete gerek yok amacım belli adam sbot link istemiş bende bunu yolladım suçmu bu?
insanlarına hakkına emeğine göz dikenlere vesile oluyorsan suç. Dikkatli ol yada link paylaşma !

way kötü hayin pis heriff vayy charlarımı çalacaktın demi banlayın adamım bunu nedir böyle hırsızlar bu sitede olamaz...

Hırsızz----......!!!!

momucu demiş ki:
way kötü hayin pis heriff vayy charlarımı çalacaktın demi banlayın adamım bunu nedir böyle hırsızlar bu sitede olamaz...

Hırsızz----......!!!!
Kardeş sözlerine dikktat et hırsız mırsız sen kimsin lan bana bu sözleri söylemeye cesaret ediyorsun bi yanlışlık oldu telafi ettik bunu sen neyin ağzını yapıyorsun burda.Bende girdim o siteye nerden bilebilirdim fak sitesi olduğunu.

sanane lan kimsem kimim sanamı soracam saçma siteler verirsen hırsız lakabınıda takarım başka şeylerde takarım adam ol ve uza şimdi

Takımı
Besiktas
momucu demiş ki:

Hırsızz----......!!!!
momucu demiş ki:
sanane lan kimsem kimim sanamı soracam saçma siteler verirsen hırsız lakabınıda takarım başka şeylerde takarım adam ol ve uza şimdi

Önce bi üslubunu kontrol et, adam gibi konuş. Arkadaşa hırsız olduğunu söylüyorsan sun belgeni yapalım gereğini. Havaya boş laf atıp tutmayın.

Lenneth demiş ki:
momucu demiş ki:

Hırsızz----......!!!!
momucu demiş ki:

Önce bi üslubunu kontrol et, adam gibi konuş. Arkadaşa hırsız olduğunu söylüyorsan sun belgeni yapalım gereğini. Havaya boş laf atıp tutmayın.
Üslup konusunda haklısn gökhan ama Hırsız diyince ben bunu kaldıramam ve kaldıramadım daha farklı da söylerdim ama burası forum.

bak kardeş hırsız dedim çünkü keyloggerlı dosya ya göndermek istedi beni dana ne demeliyim böyle adamlar hırsız değilse neler...

The47

Bilgiliyim
haberi olmayabilir insanları hemen sazan hırsız gibi sıfatlarla yermeye çalışmayın. kaldı ki siz herşeyi annenizin karnında ögrenmediniz.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt