Lord_Sniper demiş ki:
yaw ölüyken reslemişler + can artıcı buf basmış + str var :)
böyle konuşmuşsun ama buna yakın bi hp yada bundan fazla hp olan bi ss atda görelim bekliyom :coffee:

gokogs demiş ki:
Lord_Sniper demiş ki:
böyle konuşmuşsun ama buna yakın bi hp yada bundan fazla hp olan bi ss atda görelim bekliyom :coffee:
Çok anormal bişe değil onu anlatmaya çalışıyo arkadaş.Yani 110 lvl itemlerinde strleri hpleri full olsun.Ölüyken reslemişler + cleric str ve hp basarsa o hpye yaklaşır glavie'yse geçer.İtemleri iydir clericin bufları sayesinde olmuştur.Zaten o res varken çok az vuruyosun yani bişeye yaramıyor :thumbsup:

ExTrowe demiş ki:
gokogs demiş ki:
Lord_Sniper demiş ki:
Çok anormal bişe değil onu anlatmaya çalışıyo arkadaş.Yani 110 lvl itemlerinde strleri hpleri full olsun.Ölüyken reslemişler + cleric str ve hp basarsa o hpye yaklaşır glavie'yse geçer.İtemleri iydir clericin bufları sayesinde olmuştur.Zaten o res varken çok az vuruyosun yani bişeye yaramıyor :thumbsup:
banamı anlatmaya çalışıon o resi merak etme bilioz + glaive ne saçmalık?

muratko193

Öğretiyorum
arkadaş glavie ise hp miktarı beni geçer demiş ama bendeki vital increase 19k hp veriyor fazladan glavie nin passive skili bilmiyorum ama max 5k hp veriyodur,polemik yaratmak istemiyorum guzel yorumlarınız için tsk ler

muratko193 demiş ki:
arkadaş glavie ise hp miktarı beni geçer demiş ama bendeki vital increase 19k hp veriyor fazladan glavie nin passive skili bilmiyorum ama max 5k hp veriyodur,polemik yaratmak istemiyorum guzel yorumlarınız için tsk ler
Kardeşim charın süper lafım yok.Hiç birşeye lafım yokta sadece arkadaş glavie'ye + hp mi geliyo saçmalama dostum lafına cevap verdim.Ayrıca sendeki vital increaseyi açıncada atak düşüyodu bildiğim kadarıyla fakat glaviedeki skill kullanılamıyor sadece açınca hp'n artıyor bunu anlatmak istedim ben. :nod: Ayrıca doğru diyosun böyle saçma bi konu için polemik yapmak saçma olur herkese iyi forumlar diliyorum :muck:

Yukarı Alt