Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Beyler 14 Şubat yaklaştı malum sevgilisi olanlar bi hediye telaşı içinde olacaklardır. Hem hediye hem 14 Şubatta sevgiliyle dolaşmalar falan filan derken pahalıya patlayan bi hafta olucak ama bu 14 Şubatta sevgilimizle ne yapsak şahsen ben karar veremedim bi alışveriş merkezinde sinema, yemek, takılmaca en kötü ihtimal gibi duruyor. Onun dışında neler yapılabilir ve hediye ne alınabilir hepimiz danışalım istedim lütfen sapık fikirleri olanlar topice uğramasın düzenli ilişkisi olup güzel şeyler konuşacak olanlarla tartışalım :)​

NiGHTMaRe

Aileden
benim sevgilim yok ama olsa yıllanmış şarap çok güzel bir hediye olabilirdi.

Öncelikle çok güzel ve gerekli konu açtığın için sana çok teşekkür ediyorum. :D Sevgilime nasıl bir hediye almalıyım sizce para mühim değil ama çok etkileyici bişey olmalı.Ben karar veremedim sizden yardım istiyorum :)

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
BthnCvk demiş ki:
Öncelikle çok güzel ve gerekli konu açtığın için sana çok teşekkür ediyorum. :D Sevgilime nasıl bir hediye almalıyım sizce para mühim değil ama çok etkileyici bişey olmalı.Ben karar veremedim sizden yardım istiyorum :)

para mühim değil ve çok etkilensin istiyosan, böyle bişey etkiler bence :starving:

ne berbat bi ay bu şubat ya sürüyle doğum günü birde bu olay. ne alsam karar veremiyorum.

Lexium demiş ki:
BthnCvk demiş ki:

para mühim değil ve çok etkilensin istiyosan, böyle bişey etkiler bence :starving:
biz de abarttık ama çikolatasını abarttık makara:

Lexium demiş ki:
BthnCvk demiş ki:

Bro 18 yaşındayım daha yaşıma uygun bişeyler olsa daha iyi olur :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Bence kendiniz icin degerli olan bir seyi verin güzel gözüksün yeter. Maddiyatı ne kadar oldugu önemli olmaz. Tabi konudaki düzenli iliski ibaresine göre yazıyorum :) Benim 20 aylık bir iliskim var ilk aldıgım ve özenle sakladıgım gitarımı verecegim.
http://urun.gittigidiyor.com/muzik-plak ... y-39719040

Vay arkadas gitar yaslandıkca degerlenmis fiyata bakar mısın :D

Yanında da diger konuda birisi söylemisti cok bayat belki ama kız arkadasımın Kinder Surprise hastalıgı var her bulustugumuzda alıyorum bir tane ona. İcine altın ve üstüne pembe altın kaplama aldıgım küpeleri koyacagım Kinder Surprise'ın. Mekan konusunda kararsızım

NiGHTMaRe

Aileden
Wax Whine demiş ki:
Bence kendiniz icin degerli olan bir seyi verin güzel gözüksün yeter. Maddiyatı ne kadar oldugu önemli olmaz. Tabi konudaki düzenli iliski ibaresine göre yazıyorum :) Benim 20 aylık bir iliskim var ilk aldıgım ve özenle sakladıgım gitarımı verecegim.
http://urun.gittigidiyor.com/muzik-plak ... y-39719040

Vay arkadas gitar yaslandıkca degerlenmis fiyata bakar mısın :D

Yanında da diger konuda birisi söylemisti cok bayat belki ama kız arkadasımın Kinder Surprise hastalıgı var her bulustugumuzda alıyorum bir tane ona. İcine altın ve üstüne pembe altın kaplama aldıgım küpeleri koyacagım Kinder Surprise'ın. Mekan konusunda kararsızım
knk isim vermeden konuşim kız arkadaşın istemezse "ay bu gitar ne napcam bunu ıyk" falan derse bana verebilirsin teller gitti benimkinin :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt