onlarca milyonun bir birinin resmine bakarak arkadaş olma sitesidir bknz : facebook.com
türkiyedeki tüm apaçilerin bir incide birleştiği yer bknz : panpa , inci ccc*****ccc

Rocky Balboa

Bilgiliyim
Facebook:Yanlış hatırlamıyorsam bir kaç amerikalı ve üniversiteli gençler aralarında konusmak icin bulmustu sonradanda yaygınlastı.
İnci:Denizin Diplerinde Saklı Çok Değerli Bir Taştır.

facebook:başlangıçta eski arkadaşlarını bulma imkan sunan ama giderek amacından sapan ve artık ebeni bile bulabileceğin ÇOK sosyal bir paylaşım sitesi.
inci:forumda açılan konularla fark ettiğim ve her ziyaretimde güldüğüm sözlük.konulara sıradışı yorum yapabilme konusunda bu adamların üstüne adam tanımam :lol:

ps:ben neden hep offline gözüküyorum. :rolleyes1: eekd1

Facebook:2004 yılında Mark Zuckerberg ve oda arkadaşları tarafından okulun kampüsünda yaşayan öğrencilerin birbirleriyle haberleşmelerini kolaylaştırma adına yapılmış bir sosyal ağ.Bu çakalların yaptıgı sitenin değeri şu sıralar 50 milyar dolar summer5:
İnci:İlk başta stres aatabilceğin bi mekandı daha sonradan iyice bozulan ve birbilerine laf sokmayı sevenlerin toplandıgı bi site

A

Anonymous

Guest
extraloob demiş ki:
CappaBaron demiş ki:
Facebook: ilk başlarda CIA tarafından kurulan ve eski hüküm giymiş ama hala izine rastlanmamış kişileri bulmak amacıyla kurulan bir site hala asıl amacına hizmet ediyormu bilinmes

inci: benim dükkanımın ismi rastlantıya bak inci iletişim :D

ahahaa ciddi mi walla dükkan levhasının fotosunu isterim makara:
dükkanı ilk açtığım sıralar vitrinde cihaz yok :S
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

B7B

rank8
facebook: İlkokul arkadaşlarını bulmak için yapılmıştır fakat günümüzde amacından uzaklaşmış 3 yaşındaki çocukların üyeligi olan bir sitedir..

inci : Her girdiğinizde en az 2 dk içinde gülebilceginiz panpacıkların yeridir.
@1 alın beni panpalar

B7B

rank8
TillDoomsDAY demiş ki:
facebook:başlangıçta eski arkadaşlarını bulma imkan sunan ama giderek amacından sapan ve artık ebeni bile bulabileceğin ÇOK sosyal bir paylaşım sitesi.
inci:forumda açılan konularla fark ettiğim ve her ziyaretimde güldüğüm sözlük.konulara sıradışı yorum yapabilme konusunda bu adamların üstüne adam tanımam :lol:

ps:ben neden hep offline gözüküyorum. :rolleyes1: eekd1

girerken ç.dışı gözük vardı ona basıyorsundur

Facebook: Totoş
İnci: Vajen Doku
Hani olur ya bazı yerlerde bazı zamanlar totoş çok olur, vajen doku kıtlıgından düz duvara tırmanırsınız. Bu süre içerisinde totoş çoklugu vajen dokunun üzerinden beslenerek hayatlarını devam ettirirler, e haliyle bu doku gün geçtikce azalır. Bazen de vajen doku bol olur, bu seferde yüklenirler vajen dokuya. Onunla yatar kalkarız, ortamların başlıca muhabbet konusu olur. Bir süre sonra oda kabak tadı vermeye başlar. Bu sefer totoş özlenir, oraya yönelinilir. Ama hiçbir zaman ikisinden de vazgeçilmez. Öyle geçer gider hayatımız. Ööyle bişeyler işte. . .

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
CappaBaron demiş ki:
extraloob demiş ki:
CappaBaron demiş ki:
Facebook: ilk başlarda CIA tarafından kurulan ve eski hüküm giymiş ama hala izine rastlanmamış kişileri bulmak amacıyla kurulan bir site hala asıl amacına hizmet ediyormu bilinmes

inci: benim dükkanımın ismi rastlantıya bak inci iletişim :D

ahahaa ciddi mi walla dükkan levhasının fotosunu isterim makara:
- Resim Silinmiş.

yeahh işte bu yaa dükkan çok güzel yerdeymiş üstadım hangi il ilçe burası beğendim walla nese:

Son düzenleme:

Doma$no

Facebook : Ergenlerin genellikle vakit geçirdiği , çoğu kişinin okul sebebiyle hesabını kapattığı , yeni nesil sosyal ağ hizmeti . Ömrümüzden ömür çalan , aslında kötü amaçlara alet edildiğine inandığım; buna rağmen kopmadığım bir hayat. Kısaca amacının dışında en çok kullanıcıya sahip site olsa gerek.

İnci : Aslında sosyal hayattan kopmuş, asosyalliğe doğru giden ergenlerin bulunduğu bir sözlük.Bence hepsinin İQ'su gayet yüksek ve bilgili insanlar . ne yazık ki bilgilerini böyle yerde harcayan insanlar topluluğudur.Bknz:Al bir inci ol birinci.Nicklerinin bile yaratacılıkta sınır olmayacağını anladığımzı bir yer.

FaceBook : ''Facebook tanıdıklarınla iletişim kurmanı ve hayatında olup bitenleri paylaşmanı sağlar.''
Açılış sayfasında bu slogana yer vermesine rağmen bundan daha fazlasıdır. Türklere yaramadı bu site. Facebook'ta ilk 10'da yer alan ülkeler sırasında 9. ülkeyiz. Bunun sebebi Türklerin sosyalleşmesi değil.Her kullanıcının en az 1 bay 1 bayan fake üyeliğinin olması.(İşin zokunu çıkarıp 10-15 tane üyelik alanlar ise acaba sanıyorlarmıdır ki daha sosyaller.) Facebook , mesajlaştığım bir Türk'ün %80 fake olma ihtimalini göze alarak sosyalleşme ortamı benim için.

İnci : İnci ''Leb Demeden Çorum'u'' anlayabilecek kapasiteye sahip bir toplum. ''Kargaya b.kun ilaç demişler gitmiş denizin ortasına s.çmış'' deyimi tam onlara göredir.

A

Anonymous

Guest
- Resim Silinmiş.[/quote][/quote]

nevşehir merkez :D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bidaha tanımlasam facebook u bi hadise yaşandı cünkü
facebook: sana arkadaşlarına göre güzel gelen yer laf olsun diye ekledigin eski arkadaslarının saçmalıklarına veya tanımak bile istemediklerine magruz kaldıgın ama sevdigin yavrunun girip resimlerine bakabildigin yanındaki erkek tayfasına sövebildigin bi cok yönlü amacından sapmıs paylaşım degil artık BhAyLaŞım sitesisidir apacheelerin ugrak mekanıdır
İnci: insanlar 3e ayrılır benim gibi reddedilenler normal insan ve inci ler onlar insanlıgın İnciLeri ama bkz :CcC İnCi kara inci ....
acılıyım admin... yayınla 14. nesli artık :popcorn:

Facebook

Facebook bir yaşamdır.

Öncelikle Facebook vatanı kurtarmaktır. Herşeyi facebok ile öğrenip başkalarına o konuyu zaten biliyormuş gibi hava atmaktır. Facebook önüne gelen insanların
sayfa açmasıdır. Bir sayfa açan üye tutulduğunu gördüğü zaman 2. hatta 3. 4. sayfaları açıp, ilk sayfasında reklam yapmasıdır. Ama anlaşılamayan birşey
vardır ki, bunu kimse anlayamaz. Ne para kazanan olur ne de birşey kazanan? İnsanlar gerçek yaşamlarında bi halt olamadıkları için, facebook sayfaları
beğeniliyor diye gaza gelmesidir. "işte bu benim yapabileceğim bir iş" demesidir. Etkinliklerin karar verilidği yerdir facebook. Bir konser mi var? festival?
tiyatro? Etkinlikler facebookta günler öncesinden açılır ve tüm facebook kullanısına sorulur, sanki tüm facebook kullanılcarı Afyonda'daki konsere katılabilecekmiş
gibi... Facebook beğenmektir, beğenilmektir. Profil resmine 100 tane fotoğraf ekleyip, hepsine yorum yapılmasını istemek, arkadaşını telefonla arayıp
"yeni eklediğim resmi beğenirmisin" demektir. Facebook anlatılmaz yaşanır cinstendir. İlişkilerin başladığı ve ilişkilerin bittiği yerdir facebook. İki sevgili
ayrıldıkları halde facebookta hala "ilişkisi var" görünüyorsa daha ayrılmamış sayılmalarıdır. Siyasi görüşlerin tartışıldığı, bi kere bile maça gitmeyen o fanatik
taraftarların kapışma alanıdır facebook. Kimileri abazalıktan ölür, kimileri kaşarlıktan erir hale gelir facebook içinde. Her yaptığını "durum" kısmına yazmak ve ardından
kimse beğenmezse, kendi kendini beğenmektir. Aynı videoları tekrar tekrar sayfalarda görmek ve her arkadaşının paylaşması için tekrar paylaşmaktır. Sadece facebook için,
fotoğrafçıda "facebook profil resmi" çektirmektir. Yabancı kişilerle konuşmaya çalışıp, arkadaş olarak eklemeye çalışmaktır. Facebook bir değil bin gruba üye olmaktır.
Bir yandan Amerikaya küfür eden bir sayfaya üye olurken, diğer yandan en güzel ülke Amerika sayfasını beğenmektir. Ne olmuştum değil, ne olacaktım dedirtir insanı.
Facebook espirilerini, fıkralarını bir kağıda yazıp gerçek hayatta diğer insanların facebooktan haberi yokmuş gibi aynı esprileri ve fıkraları anlatmaktır

Facebook iki sevgilinin tartışıp kavga ettiği yerdir. "neden benm fotoğrafımı beğenmedin" , "neden duvarına kızlar/erkekler yazmış" , "o fotoğrafı sil, çok tatlı çıkmışsın
ve kimsenin bu fotoğrafı görmesini istmeiyorum" gibi saçma ve inanılması güç konulardan sevgililer kavga eder ve hatta ayrılma noktasına gelirler facebook sayesinde.

Facebook kimilerinin hayatını değiştir, kimilerin hayatına..

Neyse lafı fazla uzatmayalım. Sonuçta hepimiz birer Facebookuseriz.

-----------------------------------------------------------------------

İnci

inciyi anlatmak mümkün olmasa gerek. İnsanların ruh hallerini yansıttığı bir mekandır. o mekanın içine girdiniz mi ilk önce şaşkınlıkla etrafınıza bakar belli bir süre
geçtikten sonra kendinizi o grubun içinde bulurusnuz.

o grup;

aynı anda bir hedefe saldırabilir
aynı anda yemek yiyebilirler
aynı anda uyuyup aynı anda aynı şeyleri düşünüyor olabilirler
aynı anda plan kurup, aynı anda gerçekleştirebilirler.

onlar için dünyanın bilinmeyen bir yönü yoktur. Herşey bilinir ve kuralları kendileri koyarlar. o gruba dışarıdan katılan yeniler ise kendilerini hemen belli ederler.
bu kişiler genelde liselidir. Liseli gençlerin bu gruba alışamadıkları gözlenmiştir. sorun mu ne? grup içinde olmadan kimsa anlayamaz bu sorunu.

İnci dünyaya yayılmaya devam etmektedir.

inci olmak zordur. Siz onları bulamazsınız

İnci sizi BULUR.

Yukarı Alt