Dampyre

Buralıyım
Saturn de 13thDay Guildimiz kurulmuştur.
Biraz geç bir kurulma oldu ama olsun .. Seviyeli , saygılı kaç lvl olursa olsun arkadaşlarımızı bekliyoruz.

Master & G.Mod.
Dampyre

bannedddd

Buralıyım
Vay be Hercules'teki ilk guildimizin adıydı.

Penny, sen ve ben. :lol: :lol:

Ama o guild pek hayırlı olmamıştı umarım bu da ona benzemez. :lol:

Hayırlı uğurlu olsun Erencim.

bannedddd

Buralıyım
Ooo Uranüs'e geçerseniz ilk günden ben de geliyorum.

Bu arada Uranüs ne zaman açılıyor? :mrgreen:

Morwena

Buralıyım
Yohaaa Uranüste mi açılıyor tamam o zaman 1-2 ay sonrada Jüpiter Neptün falan da açılır .. Wink :lolmuch: :mrgreen:

bannedddd

Buralıyım
Ohoho kısmet değilmiş neyse biraz geçsin bakalım yarı yıl tatiline denk gelsin en azından. :lolmuch:

Morwena

Buralıyım
SunShine demiş ki:
Ohoho kısmet değilmiş neyse biraz geçsin bakalım yarı yıl tatiline denk gelsin en azından. :lolmuch:
yaw yarıyıl tatilinde ne yapcan allah'ım ya gel işte :lolmuch: :mrgreen:

bannedddd

Buralıyım
Ya olm hazırlıksız yakalandık silk falan olması lazım sonracığıma daha build ne açacağımı bilmiyorum sonracığıma ilk gün önemlidir pc'nin başında durmak lazım ama birazdan yatacağım yani yalan olur. :lol: Sen de boşver kasmıyorsun zaten 1x lvl'a gelince delete dersin char'a. :mrgreen: :lolmuch:

Morwena

Buralıyım
Olm bakın tayfayı toparlayalım bir servıra tam giriş yapaLım ... Ne dersiniz millet ?

bannedddd

Buralıyım
Morwena demiş ki:
Olm bakın tayfayı toparlayalım bir servıra tam giriş yapaLım ... Ne dersiniz millet ?
İşte bu işler server gelmeden önce belli olur server geldikten sonra bir işe yaramaz. :lolmuch:

Morwena

Buralıyım
Olm bundan sonra artık server gelmez heralde gelsede zor düşüneLim bi şeyler yapaLım :lolmuch: :mrgreen:

Morwena demiş ki:
Olm bundan sonra artık server gelmez heralde gelsede zor düşüneLim bi şeyler yapaLım :lolmuch: :mrgreen:
yapılcak sey belli bu strune gelin sizde kimsede sun yhoq kimsede aşırı derecede para yhoq gelin işte
illa yeni server yeni server buda yeni bişi kaybetmessiniz

Morwena

Buralıyım
Sarı_Kedi demiş ki:
Morwena demiş ki:
yapılcak sey belli bu strune gelin sizde kimsede sun yhoq kimsede aşırı derecede para yhoq gelin işte
illa yeni server yeni server buda yeni bişi kaybetmessiniz
saturn açılalı baya oldu biliyorsun millet oldu 50 60 70 şimdi 0 dan başlamak adama kötü geliyor ... :lolmuch: :mrgreen:

Yukarı Alt