bu arada. iteminizi 13dg ye çevirdiğinizde statları 0 lıyor. itemi çevirdikten sonra magic popçu amcadan item change yapın ilk olarak 13dg tabletleri basmadan önce. gayet sağlam statlar verebiliyor iteme. daha sonrada 13dg tabletleri basarsınız. ancak kilitli olan itemler magic popçu amcada çevrilmiyor. kilidi açmak gerek öncelikle

Buda benim ezikim :)
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
103 lvl job 8O

batu eğer çevirdiğin item +7 ise onu +0 olarak veriyo sana. ama +12 verirsen +5 olarak veriyo. yani itemin + kaçsa ondan 7 çıkar :D +10 itemin varsa +3 olarak çevirip verir

batuhan_3X demiş ki:
he ben salagım bılmıyorum onu :D magic popcudan bahsediyorum artizz :D
kaybolmuyor :)
+7 bir itemi çevirince +0 olarak sana geri veriyor. macig popcudan item takası yaparsan +0 olan iteme +1 ve üzerinde + ekleyerek sana geri veriyor. :)
3 item takası yaptım 13 degre biri +3 2 taneside +4 olarak geri geldi :)

çevirmek için illa 50silklik awaken stone mu alcaz

iyice bokunu cıkartdı bu joymax

DukeNukem demiş ki:

hayır illa 50 silklik awaken almanıza gerek yok. 116-120 lvl arası mobslardanda düşüyor awaken

Tubifex demiş ki:
DukeNukem demiş ki:

hayır illa 50 silklik awaken almanıza gerek yok. 116-120 lvl arası mobslardanda düşüyor awaken
bu 50 silk olayını +7 olmayan ıtemler ıcın koymus olabilirler hanı +0item direk cevirmek ıcın falan ??

batuhan_3X demiş ki:
Tubifex demiş ki:
DukeNukem demiş ki:

bu 50 silk olayını +7 olmayan ıtemler ıcın koymus olabilirler hanı +0item direk cevirmek ıcın falan ??
yok batu. o 50 silklik awakenların tutma şansı %100 tek avantajı bu. moblardan düşenler ise şansa bağlı olarak tutuyor

Tubifex demiş ki:
yok batu. o 50 silklik awakenların tutma şansı %100 tek avantajı bu. moblardan düşenler ise şansa bağlı olarak tutuyor
sans olsa nolur olmasa nolur sonucta tutuyo dımı ama . sacma . benım düşündüğüm gibi olsa dha güzel kazanırlar . işte bak gör benım kadar kafaları calısmıyo :D

BlueFx demiş ki:
Tubifex demiş ki:
her türlü joymax kazanıyor sonuca gelirsek :D
aynen paralar joymaxa akıyor burak :D

batuhan_3X demiş ki:
Tubifex demiş ki:
sans olsa nolur olmasa nolur sonucta tutuyo dımı ama . sacma . benım düşündüğüm gibi olsa dha güzel kazanırlar . işte bak gör benım kadar kafaları calısmıyo :D
senin düşündüğün gibi yapmıyolar işte adamlar illa proof satın alıp en az +7 basçanız diyolar :D bu şekilde daha çok kazanıyolar ama yoksa 50 silke itemi çevrdin mi iş biter bi daha dokumazsın iteme + basmak için :D sürekli proof satmak içi yapıyo bunu :D

Yukarı Alt