Silkroad Online’ dan herkese merhaba.

13 Degree Item’lar geldi! Oyuncularımızın uzun zamandır beklediği , Silkroad Online’ daki en güçlü item’lar olan 13ncü Derece Item Gelişimi & Güçlendirme Sistemi item mall’ da yerini aldı gelin ve test edin.

1 Numara: 13 derece ile ilgili item’ların geliştirilmesi item Mall’da yerini aldı!

- Magic için 13 Degree Magic Proof Stones, Rare ve Legend eklendi

- Weapon için 12 Degree Special Awakening Stones, Protector, Accessory ve Shield eklendi

2 Numara: 13 Derece ile ilgili Equipment’ ların geliştirilmesi item Mall’da yerini aldı! +7 ye güçlendirilmiş item’lar şimdi 13 Degree Item’a geliştirilebilir

- 12 den 13 Degree ‘ye geliştirilen item’ların isimleri korunur
Örnek: Magic -> Magic, Rare -> Rare

- 13 Degree’ nin Enhancement grade’ i 12 Degree tarafından geliştirilirse -7 tarafından düşürülür.
Örnek: 12 Degree item +12 -> 13 Degree +5)

- 12 Degree Item ‘ ın Attributes ve Magic Options’ı 13 Degree ye geliştirilirken incelenir yada sıfırlanır.

-13 Degree Item’lar Level 101 ve yukarısı Mastery tarafından giyilebilir. Level 114 Mastery tarafından giyilirse ceza uygulanır

-13 Degree Awaken Stones ve Enhancers ,Level 111~120 monsters tarafından düşürülür.

-13 Degree Alchemy ve Attribute stones Level 116~120 monsters tarafından düşürülür.

* 13th Degree geliştirme kuralı , 12th Degree item geliştirme kuralı ile aynıdır

Umarız 13 Degree item’ ları seversiniz. 13 Degree item geliştirmesi ile ilgili bir sıkıntı yaşarsanız lütfen müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçmekten çekinmeyin.

Bitmeyen desteğiniz için çok teşekkür ederiz, sizleri temin ederiz ki Silkroad Online çok yakında daha çok güncelleme ve sürprizlerle geliyor.

:S vay arkadas kötü oldu bu yani oyuna yeniden baslamak isteyenler icin 12d+7 change 13d bahsediyorum keske düsürseydik 13d yi

evet beyler 13dg gelmiş hayırlı uğurlu olsun. manuel patch var sanırım daha bende indirmedim bakalım neler yapmışlar sistem nasıl

ps. konuyu güncelledim

manuel patchi indirip kurdum. item mall'a koymuşlar 50 silk karşılığında satın alınabiliyor 13dg çeviriciler. ancak moblardanda düşer herhalde yoksa kim alcak 50 silke gidip :D yarım saattir kasıyorum ancak daha bişeyde düşüremedim gerçi :D

Yukarı Alt