Mopneet

Bunu burada değilde gönderdiğin formda belirtirsin anlayışla karşılanacaktır büyük ihtimalle. ^^

Konuyla ilgili danışmam gereken bir konu var, bunu bir asistana pm yoluyla belirtsem olurmu ?

WosT demiş ki:
Ben yolladımda bana pm geldi formunuzu değerlendirmek için ev telefonunuzu yazın.Ev telefonu kullanmıyoruz cep yazdım kabul edilmeme engelmi ev telefonunun olmaması :?:
Aynn ama benden sadece ev tel nomu istedi hmzsnmz arkadasımız seçilecekmiyim acaba :lol: inş seçilirim

~SaraJewo~ demiş ki:
WosT demiş ki:
Ben yolladımda bana pm geldi formunuzu değerlendirmek için ev telefonunuzu yazın.Ev telefonu kullanmıyoruz cep yazdım kabul edilmeme engelmi ev telefonunun olmaması :?:
Aynn ama benden sadece ev tel nomu istedi hmzsnmz arkadasımız seçilecekmiyim acaba :lol: :dance: inş. seçilirim
bende bikaç kez başvurdum ama red edildi heralde inş. seçilirsin secileceklerde şimdiden tebrikler basarılar... :detective: :byes:

Jellybonn demiş ki:
~SaraJewo~ demiş ki:
WosT demiş ki:
Aynn ama benden sadece ev tel nomu istedi hmzsnmz arkadasımız seçilecekmiyim acaba :lol: :dance: inş. seçilirim
bende bikaç kez başvurdum ama red edildi heralde inş. seçilirsin secileceklerde şimdiden tebrikler basarılar... :detective: :byes:
Eyw. 3.basvurum oLdu Seçilmeyi dört gözle bekliyorum seçilmessemde seçilecek arkadaşlara başarılar dilerim ama inş. seçilirim :mrgreen:

Mopneet

Arkadaşlar lütfen daha dikkatli olun; 1 hafta içerisinde sadece 1 kere başvuru gönderilebilir.

Yukarı Alt