extraloob demiş ki:
LebronJames23 demiş ki:
Neyse yapmıcam diyordum ama yaptım.Belki şansım döner :D Allah'ın hakkı üçtür derler :mrgreen: :) Olamazsamda kar festivaline olur inşallah :) :nod:

kar festiwali ahahah hemen kapmışsın güzelim evet bakalım o da bu kadar neşeli ve güzel geçecek mi ^^
Okan abi benim konuyu hatırladın mı noldu sonuç nedir ? :curtain:

extraloob demiş ki:
LebronJames23 demiş ki:
Neyse yapmıcam diyordum ama yaptım.Belki şansım döner :D Allah'ın hakkı üçtür derler :mrgreen: :) Olamazsamda kar festivaline olur inşallah :) :nod:

kar festiwali ahahah hemen kapmışsın güzelim evet bakalım o da bu kadar neşeli ve güzel geçecek mi ^^
Okan abi,son cümlemle demek istediğini hiç anlamadım :D Biraz daha açabilirmisin? ^^

JerfiBenveniste demiş ki:
extraloob demiş ki:
LebronJames23 demiş ki:

Okan abi,son cümlemle demek istediğini hiç anlamadım :D Biraz daha açabilirmisin? ^^
Sitemizde her mevsim festival vardır .
Okan abi de önümüzdeki festival için "o da bu kadar neşeli ve güzel geçecek mi" demiş .
Olay bu sanırsam 8)

Sitemizde her mevsim festival var canım ondan eminim ^^ Sanırım Okan abinin Kar Festivali hakkında biraz şüpheleri var.. :detective:

JerfiBenveniste demiş ki:
Sitemizde her mevsim festival var canım ondan eminim ^^ Sanırım Okan abinin Kar Festivali hakkında biraz şüpheleri var.. :detective:
Bende senin bu dediğinden birşey anlamadım ama neyse konuyu saptırmayalım konu amacından çıkmasın .
Belki yine olumlu veya olumsuz bir cevap gelmiyicek ama ben bir kez daha şansımı denemek istiyorum :nod: :coffee:
D.Moderatörlük için

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ExcLusivE demiş ki:
extraloob demiş ki:
LebronJames23 demiş ki:

Okan abi benim konuyu hatırladın mı noldu sonuç nedir ? :curtain:
Cevap gelmediyse redtir. Kabul edilenlerin unutulma gibi bir şansı yok.

Bende Başvuru yaptım . tüm yeni modatörlere iyi görevler . iyi çalışmalar . inşallah bende olurum . cevabın gelmesini bekliyorum 2. kez baş vuruyorum inşallah seçilirim

Cevap gelmediyse redtir. Kabul edilenlerin unutulma gibi bir şansı yok.
Peki cevabınız için teşekkürler .
Bunu belirtmek istememişdim ama diğer seçimlerde olumsuz cevap alanlar seçilmemişti ve herkez bir cevap gelmişti bunu Okan abiye de belirtdiğimde tekrardan göndermemi ve altına extra istedi diye yazmamı belirtmişti ve yine cevap gelmiyince bende yazma gereği duydum.
O zaman şimdi şansımızı yeniden deneme vakti desene :nod:

Admın Burda Tc.Kimlik No. istemişsiniz bu nedenle bir cok kişi bu yapmıs oldugunuz foruma katılmaktan vazgecebılır

Xplosive

Bilgiliyim
haso42 demiş ki:
Admın Burda Tc.Kimlik No. istemişsiniz bu nedenle bir cok kişi bu yapmıs oldugunuz foruma katılmaktan vazgecebılır
Yönetime yolladığınız bilgiler, siz hırsızlık-dolandırıcılık yapmadığınız sürece 3. bir kişi tarafından bilinmez. Gizlidir.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Xplosive demiş ki:
haso42 demiş ki:
Yönetime yolladığınız bilgiler, siz hırsızlık-dolandırıcılık yapmadığınız sürece 3. bir kişi tarafından bilinmez. Gizlidir.
:beer:

Yukarı Alt