İtemler güzel güzel olmasına ama bana göre şu anda silkroadın çöküş dönemi sayılabilir.Oyunda zaten asıl amaca yönelik olan thiflik hunterlik sistemi sadece cavveye bot bırakmakla oluyor eski jobwarlar yok.İtemler konusunu zaten yok eetiler 101 level itemler 120 karakterler.%30 luk alchemy şansı zaten oyunun içine etti bana göre herkezin elinde +12 staflar +12 setler..Eskiden serenes commander düşünce havalara uçardı millet şu anda 1 b ye satıyolar.Legend +12 staf olmuş 8 b legend 2 hand 4 b stallarda geziyo..Egy itemleri zaten 1 b nin altında satılıyor eskisi gibi unıq bekle akşam olsunda gold coin düşürelim diye bir olayda kalmadı bas bas paraları gold al silk item al oyundan hertürlü itemi eskisinin yarı fiyatına bul.
Şimdi birde d13 itemlerin oluşması için d12 itemin +6 olması gerekiyor olayı çıkktı.Eminim tekrar bi %30 luk alchemy yükseltmesi gelecektir.Ve tekrar level sınırı yükselecek ama itemler nedenseyine 101 olacak ve itemler mooblardan düşmeyecek tamamen silkroarun konusunu bozdular nerde kaldı kervan nerde kaldı hırsız şimdi cave harici hunter pwpsi görünce heyecanlanıyoruz.Bişeyler yapılmalı ama bunlar dahada içine ediyor.
Bana göre şu anda sadece yeni bir ırk silkroadı canlandırabilir.Silk İteme dayanmayan ve karakter buıld sayısı skill sayısı 50 60 skil olan bir ırk bıktım artık wizardın aynı skillerini görmekten.Bu arada 120 level charları bile setle max 400 450 liraya zor satıyolar char fiyatları çok düşük seviyelerde olmasına ragmen silk fiyatları sürekli yükseliyor :)
Neyse görecez bakalım zaman neler getirecek.Kahvaltıya kaçar ben daha yazacaktım ama birader çagırıyor :byes:

şu an oyundan hiç zerk almıyorum bot kasıyo başka yapıcak bi şey yok sro öldü artık 130 de gelse 140 ta gelse nafile bu oyun nasıl canlanır diye sorarsanız bunlar hep lwl yukseltiyo hiç 0 lwlden baslayan için guzel bi etkinlik yok kolay kasılma yok sroda zaten sadece pro oyuncular kaldı yuksek lwl bu oyununa amatör oyuncular için bi şey yapılmassa bu boyle 200 lwl kadar hiçkimse zerk almadan kasmaya DEVAM...™

not:adamlar zaten pro oyuncular bize yetiyo diyolar silk onlardan kazanıyoz diyolar amatörün bize hiçbirşey kazandıragı yok diyolar (saçma bi çümle oldu ama :D)™

duzceli81 demiş ki:
şu an oyundan hiç zerk almıyorum bot kasıyo başka yapıcak bi şey yok sro öldü artık 130 de gelse 140 ta gelse nafile bu oyun nasıl canlanır diye sorarsanız bunlar hep lwl yukseltiyo hiç 0 lwlden baslayan için guzel bi etkinlik yok kolay kasılma yok sroda zaten sadece pro oyuncular kaldı yuksek lwl bu oyununa amatör oyuncular için bi şey yapılmassa bu boyle 200 lwl kadar hiçkimse zerk almadan kasmaya DEVAM...™

not:adamlar zaten pro oyuncular bize yetiyo diyolar silk onlardan kazanıyoz diyolar amatörün bize hiçbirşey kazandıragı yok diyolar (saçma bi çümle oldu ama :D)™
saçma ama gerçek bu cicioe2

duzceli81 demiş ki:

Düzceli kuzu senin hayat sro olmuş...
zeVk o zeVk. zerk değil :D :mrgreen:

Xanthos demiş ki:
duzceli81 demiş ki:

Düzceli kuzu senin hayat sro olmuş...
zeVk o zeVk. zerk değil :D :mrgreen:
hiç gülecegim yoktu ya

Yukarı Alt