1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

13 dg sistem kafa yoralım

1. kenacke

kenacke Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler 13 dg duyurusu yapıldı 13 dg silahlar gösterildi fakat sistem hakkında hala bir bilgiye sahip deyiliz yerdenmi çıkacak 12 dg gine kırılıp 13 dg çevrilcek bugünlerin en çok tartışılan konusu sizin fikirlerinizi almak istedim 12 13 dg kırarsak 13 dg 14 dg de kırmak zorunda kalırız oyun iyice bir birine girer diye düşnüyorum 14 dg set yapmak isteyen bi adam 11 dg başlaması saçma olur sizce bugünler luck event gelmeden 12 dg + basmak ölüm 13 dg çevirmek tam ölm olur

:detective: :detective: :detective: :detective:

:buddha: eekd1

2. TillDoomsDAY

TillDoomsDAY   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Elektrik teknisyeni
    Büyükkk ihtimal ile d13 gelecek %30 lucky eventi tekrar gelecek.Joymax 6 ayda sattıgı profu 1 ayda sattı getirmezlerse $ kaybederler tekrar getirecekler eventi tekrar herkez yüklenecek + basmaya ama tabiki levellerin 120 olması itemlerin 101 de kalmaları fena saçmalık.
    İtem değerini yok ettiler.Egy nova set yapmayı mahvettiler.Level desen 114 den sonra 120 mooblarda saate 00,15 geliyo görev olmasa kasılmayacak charlar.Yeni bi pwp sistemi bulunmadı kapı önünde önüne gelen giriyo birbirine eşitlik yok.Oyun iyice sarpa sardı yani.İnş yeni sistemde köklü degişiklikler olur.
    Sürekli çalışan 1vs1 2vs2 3vs3 4vs4 arenası yapmalarını bekliyorumm(Adam gibi level sınırı oluşturulmuş her levele yönelik).
    Kastıgım mooblardan item toplamak istiyorum :beer:
    Euro charlara yeni skil istiyorum bıktım hep aynı skili vurmaktan.

ps:Aynı tas aynı hamam devam edecek bu oyun :!!&%&!

3. duzceli81

duzceli81   gamer rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence 12d itemler 13 cevrilsin malum onca masraf yaptık 12 legend itemleri çöpe atmayalım :D

4. WikiLeaks

WikiLeaks   gamer rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yapılan duyurulara göre zaten öyle olacak 12dg+6 itemler 13dg itemlere dönüşecek. İllaki bir yerlerdende itemler düşecektir. bence en güzel sistem nova sistemiydi. isteyen nova dizer isteyen gider uniqe keser egy a egy b set dizer. keşke öyle devam etseydi

5. duzceli81

duzceli81   gamer rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

nova sistemınden cok guzel para kırdık ama 12d işlerimiz mahfetti ins 13 d yerden item falan duserde yolumuzu bulurz biraz :D

6. kenacke

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence kimseninin beklemediği bir deiyişik sistem gelcek ne yerden düşücek nede kırılcak daha farklı bir sistem ortaya çıkacak bana göre çünki
    12 13 dg cevrilirse oyun oyunluktna çıkar yerden 13 dg item çıkarsa bu seferde 12 dg boşa gider 130 gelmeden bence 120 lvl max ken 13 dg getircekler ve farklı bir sistemle 13 dg yapıcaz yoksa oyun oyunluktan çıkar duva edinde güzel bir sistem gelsin . eekd1

7. Galliport

Galliport Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    PC Donanım
    12DG den sonra sapıttı joymax herşey olabilir :)

8. sytgkdmr

sytgkdmr Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    güzel bir konuda nerede yapıldı bu 13d duyurusu??

9. kenacke

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    13 dg diye ararsan duyuru derken 13 dg silahlar internet üzerinden aratırsan var site tam bir açıklama yapmasada bu silahları onlar tasarlıyor internetede onlar koydu
    bir bakıma .

10. sytgkdmr

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    13dg silahları zaten private swlere yerleştirdiler. Media.pk2 demi data.pk2 demi ne varmış bunlar bildiğim kadarıyla.
    ama isroyla alakalı hiçbir haber duymadım ben

11. Addicted

Addicted Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    12 dg item 13 e çevrilsin tamam ama. 13 dg itemler başka şekildede bulunsun. Çevrileni kadar güçlü olmasın normal item şekli yani.

12. kekokep

kekokep Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu joymax işin suyunu iyice çıkardı daha 120lvl pach i geleli 1 sene olmadan adamlar 13dg item getiriyor bu 13 dg itemler nasıl olucak bilmiyorum ama adamlar para için oyuncunun iliğini damarını kuruttu ocağıma incir ağacı diktiler resmen zaten mısır itemlerini alıp 12dg ye çevirmek için uraşıyoruz bide bunun üstüne blue ile + basıyoruz tekrardan 11dg itemlerimizdekileri siliyolar biliyorsunuz :S bide üstüne üstlük 13dg itemler getirdiler zaten bir dünya para harcadık silklere bu itemleri yapabilmek için yani adamlar işin cvığını çıkardılar bizden ne yapmamızı bekliyolar anlamadım meslekmi kasalım lvlmı kasalım ? zaten lvl kasmak zor caspian serverında oynuyorum daha bizim serverda 120 lvl adam yok!! bide üstüne 130 amı kasıcaz hadi yenilik yapıyosun anladıkta insan 2 3 sene bekler anamızı ağlattılar para dayanmıyor oyuna bide bu kadar şeyin üstüne gidip itemde kasıyoruz yani varya harbi deli olucam zaten meslek itemlerinin azına ettiler adamların dini imanı para olmuş, lan demiyolarmı bu oyuncular oyunu bırakırsa ne yaparız diye? zaten kaybettikleri oyuncu sayısının hatti hesabı yok yani buna bi çözüm bulmaları gerekecek bari silk birazdaha ucuz olsaydı bu kadar sömürülmemize rağmen bide üstüne üstlük affınıza sığınıyorum ottan boktan şeylere ban yiyoruz hakkatten adamı delirtirler!!!

[ Bu mesaj iPhone ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Şubat 2016
  13. h&a

h&a Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    13D gelirse bir sürü kisi birakir diye düsünüyorum dolu özel serverlar var kafadan herseyi veriyorlar yani 1 ay boyunca isroda yapamayacagin cogu seyi.13D gelmesini joymax artik bu bagimliliktan kurtulun diye de isytiyor olabilir ;-)

14. Tubifex

Tubifex Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi
    13dg stone düşmeye başlad artık. mart ayının ortasında bir duyuru yada yenilik gelebilir

15. kekokep

kekokep Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Valla bence 13dg itemler hem yerden dussun hemde istiyen elindekini cevirsin yada elimizdeki 12dg leri cevirip yapalim 14dg ciktiginda onlar yerden dussun 12 legend itemlerimi daha yeni yaptim heba olsun istemiyorum 

[ Bu mesaj iPhone ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Şubat 2016
  16. sytgkdmr

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    joymax saçmalıyor işte olmadi: