Server
Flora
Takımı
Galatasaray
13 Aralık 2008 \\\ Güzel Konuklar

çok tatlı bir program yapılıyor 90'lı yılları konu almışlar ve Hakan Peker sahnede.

agh bir de köylü güzelini istese fax ile yayın yapıyor evde faxım olsa direk yollarım

http://www.extraloob.com halkı kingo disko manyağı ve admin extraloob hakan peker köylü güzeli hayranı istek yapıyoruz ona diyen varmı :wink1:

of offf söyletmem lazım o şarkıyı ona yaaaaa :mrgreen: :twisted: :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
aha burak kut çıktı abi inanılır gibi değil bara giderdik burak çıkardı dinlerdik bara giderdim kargo benden sonra bara gelir hop sahneye çıkardı şaka gibi şimdi kargoda çıkarsa hiç şaşırmam oy oyy tayfun da çıktı klarnetçi wayyy beeeeeeee...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hobaaa yonca evcimik abone ile sahne aldı arkasında o grup gene vardı kızıl saçlı hatunun tangasını gördünüz umarım wahhhhhhhh :P

sarı küt saçlı hatunu tek geçerim ama wayyy be çok tatlı program yaaaaa şimdi winamp'i açıp eskileri dinleyeceğim hepsi mevcut bende wayy beee süper gece harbiden yeahhhhhhh ::D

ty okan ty kingo disco ^^

Bu akşamki program cidden süper geçiyor ..

Eski yılların şarkıların klipleri hele kırdı bitirdi beni ..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
agh aghh tam söyleyecektim ki çıktı işte sabah 8:15 vapurunda aşık oldum anam gibi...

fii tarihinde en tıfıl dönemlerimde sabah 7de kalkar fırından sıcacık ekmeği alır kızarkadaşımın anne babası işe gider bende onların eve giderdim sevgilim ve kardeşleriyle sabah 8de misler gibi kahvaltı yaparken tv açık bu şarkının vtr'si yayınlanır klip biter müzik setine kaseti takar o tatlı bahar sabahlarında dublex villada parçayı dinler kahvaltımızı yapardık ulen unutulurmu bu şarkılar bee sağ loob'uma kazınmış gelde sil bakalım fuck this worldddddd...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
13 Aralık 2008 \\\ Güzel Konuklar

çok tatlı bir program yapılıyor 90'lı yılları konu almışlar ve Hakan Peker sahnede.

agh bir de köylü güzelini istese fax ile yayın yapıyor evde faxım olsa direk yollarım

http://www.extraloob.com halkı kingo disko manyağı ve admin extraloob hakan peker köylü güzeli hayranı istek yapıyoruz ona diyen varmı :wink1:

of offf söyletmem lazım o şarkıyı ona yaaaaa :mrgreen: :twisted: :P

işte geldi izleyin izleyinnnnn yeahhhhhhhhhhhhhhh :headbang: :buddha: :kalp:

Yukarı Alt