simdi bisi sorucam gecen oyunda bi eleman diyordu ben anlamadım nova +7 itemler 12d gelince sun olcakmıs dogrumu ? dogruysa silahlarda olcakmıs sun acaba benim elimde nova +9 sword var sun mu olcak bu 12 d de

amasya1993 demiş ki:
o eleman pek yapamamiş gibi :)
Yapamamış ama mantık bu :dance:

voyvoda4life demiş ki:
simdi bisi sorucam gecen oyunda bi eleman diyordu ben anlamadım nova +7 itemler 12d gelince sun olcakmıs dogrumu ? dogruysa silahlarda olcakmıs sun acaba benim elimde nova +9 sword var sun mu olcak bu 12 d de
viewtopic.php?f=13&t=247985&hilit= Cevabın burada :beer: :beer: Eğer tam olarak anlayamazsan tekrar sorarsın o zaman keyifle cevaplarım :muck:

ColdHeart

Tanınıyorum
normal +7 item 0 sos nova +7 item +0 moon egypt +7 item +0 sun olcakmıs galiba.

Silahınızın bu upgradeyi yapmak için en az +7 olması lazım. Upgrade yaptıktan sonra başarılı olursanız eğer o zaman +0 clean bir item geçiyor elinize

Tony Montana demiş ki:
Silahınızın bu upgradeyi yapmak için en az +7 olması lazım. Upgrade yaptıktan sonra başarılı olursanız eğer o zaman +0 clean bir item geçiyor elinize
İşte Bu Kötü Oluyor ya Direk Aynısını Vermiyolarda Kim Uraşacak Tekrar +7 Full blue % Leri basmayla

Viski demiş ki:
Tony Montana demiş ki:
İşte Bu Kötü Oluyor ya Direk Aynısını Vermiyolarda Kim Uraşacak Tekrar +7 Full blue % Leri basmayla
Öteki türlüde çok basit olacaktı :curtain:

Yukarı Alt