arkadaşın beta serverda yaptığı bir video.

çoğu kişinin sorularına cevaplar var, bir bakın derim.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Çok iyi 120 Gelsin hemen spear cold-fire a çeviricem çarımı hadi hayırlısı

güzel video. benim anlamadığım o kadar sağlam nasıl vuruyor ağa. hani hemen hemen tek atıyo çarlara. öbürlerinden de kayda değer bi demage gelmiyo yani. anlamadım...!!!

nice one :D
ps: bu test serverına nasıl giriş yapılıyor? bende bi s/s character yapılandırıp test etmek istiyorum :mrgreen: :mrgreen:

başvuruyorsun, eğer seni "seçerlerse" alıyorlar. başvurular çoktan bitti ama, hatta serverın kendiside haftaya bitiyor.

beni seçmediler, düşün artık :mrgreen:

Cryolite demiş ki:
başvuruyorsun, eğer seni "seçerlerse" alıyorlar. başvurular çoktan bitti ama, hatta serverın kendiside haftaya bitiyor.

beni seçmediler, düşün artık :mrgreen:
Zaten 2 hafta yok olacam piyasadan yaw. Artık döndüğümde oyun ne hâl almış bakarız. :)

A

Anonymous

Guest
iyide bu adam her seferinde karşı taraf daha bufflarını basarken başlıyo atıyo bi nova sonrasında öldürüyo
karşı karşıya cold el yakma kullanan bi ss nuker olsunda bak bunlar ağlıyo

Cold el yakmanın hala işe yaradıgını düşünenlerin soylarının tükendigini sanıyordum -.-

Spear karakterde normalın dışında birşeyler var. Defansı ve atağı normale göre çok yüksek. 120 level spear char için ölçü olduğunu sanmıyorum

yav o değilde bladenn 1.skili %100 ittiriyormuş öylemi ?

desene ss nukerler hem bu skil hemde yatır-batır sayesinde snowsuz dayanablecek :)

compassionate demiş ki:
güzel video. benim anlamadığım o kadar sağlam nasıl vuruyor ağa. hani hemen hemen tek atıyo çarlara. öbürlerinden de kayda değer bi demage gelmiyo yani. anlamadım...!!!
Aynen... Biri açıklasa iyi olur sebebini.

Adam GM deseler inanırım.. 2 nuke sallıyo ölüyo karşısındaki.. Wizardlar nasıl vuruyo acaba..

Niobe demiş ki:
compassionate demiş ki:
Aynen... Biri açıklasa iyi olur sebebini.

Adam GM deseler inanırım.. 2 nuke sallıyo ölüyo karşısındaki.. Wizardlar nasıl vuruyo acaba..
int heuksal zaten hep öyleydi, siz hayatınızda hiç adam gibi nuker görmemişsiniz :P

Yukarı Alt