1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

12D Dg'ye item çevirme Yardım

1. TheSooN

TheSooN Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Şimdi Arkadaşlar Aşağıda Bahsettiğim Sistemi ben Kendi serverıma koymak istiyorum Bu konuda Bana yardımcı olurmusunuz.

NASIL YAPMALIYIM veye Buna Benzer Hazır 120 Cap Db nereden bulabilirim İnş Bulabilirim.

Eşya yükseltme sistemi oyuncuların 12. derecedeki veya üstündeki eşyaları doğrudan yükseltmelerine olanak sağlar.
    Bu süreç Awaken Stone gerektirmektedir ve bu silah/zırh/kalkan/aksesuar kısmında kategorize edilmiştir.
    Herhangi bir +7 kuvvetlendirme seviyesindeki 11. derece eşya Awaken Stone kullanılarak yükseltilebilir.

Eşyalar Nasıl Yükseltilir
    1. Simya penceresini açın ve soldaki 'Yükselt' sekmesine tıklayın.
    Eylemler penceresindeki [A] Simya simgesine tıklayarak ya da [Y] kısayol tuşuna basarak Simya penceresine erişim sağlanabilir.

2. Yükseltilecek olan eşyayı yerleştirin. Eşya için uygun olan Awaken Stone’u yerleştirin.
    Awaken Stones av yoluyla elde edilebilir..
    (Sadece +7 veya üstü kuvvetlendirme seviyesine sahip 11. derece Seal of Comet eşyaları yükseltilebilir. 'Seçenek Seviyesi Geliştirme Listesi' etkin iken yükseltme yapılamaz.)

Yükseltme işlemini başlatmak için 'Yükselt' düğmesine tıklayın.
    Başarılı olduğunuzda, eşyanın derecesi +1 puan artar. Başarısız olduğunuzda, sadece Awaken Stone imha edilir ve eşya imha edilmez.
    Yükseltmenin başarılı veya başarısız olması bir oran ile belirlenir. Özel bir Awaken Stone kullanıldığında, yükseltme %100 başarı oranına sahiptir. (Sadece socket stones işlenir. Fiziksel/sihirli özellikler yerine getirilmez.)

Fark Etmez Bunu Kullanmak İstiyorum veya aynı işlemi Site üzerinde Yapılıyor.
    Mesala

2. TheSooN

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    #Güncel

3. TheSooN

Beğenilen Mesajlar:
    0