1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

120 lvl.

1. M4TR4K

M4TR4K Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    120 lvl gelicek yakın zamandan o belli fakat bu sun silah olan Legend ların üzerine silah çıkartcaklarmı? sun lar kasılırken yere mi düşcek eskiden oldugu gibi? bi bilgisi olan varsa lütfen yazsın. çıkmıcaksa Legend mi almalıyız :/

2. Anonymous

Anonymous Guest

bu sunların üzerine silah gelecek şöyle gelecek
    bu sunlar 111+15 degereinde oldugu için yeni gelecek olan ara lvl silahlar olacak
    111-114-117 lvl yanlış hatırlamıyorsam yani moon rare ve legenler yine iş yapacak ama magiclerin devri bitecek
    muhtemelen sun droplar olmayacak kendi görüşüm çünkü sunları mısır immortalty sete bagladıkları için hakeden alacak çaba gösterecek coin toplayacak + basacak setini sun yapacak

3. M4TR4K

M4TR4K Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    forumlardan bakınabildiğim kadarıyla 112-115-118 silahlarından bahsetmişler. 112+15=127 yapar ( üstelik bu +0 halinde ) 118+9 basarsak anca sun+0 a eşit oluyor. Legend almaya değer o zaman sun düşmücekse. bide kötü tarafı +7 yapalım desek kaç k silk gider bilmiorum. iyice paraya döktüler ://

4. DarkAlien

DarkAlien Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    muhtemelen sun droplar olmayacak kendi görüşüm çünkü sunları mısır immortalty sete bagladıkları için hakeden alacak çaba gösterecek coin toplayacak + basacak setini sun yapacak[/quote]

bencede drop olmasın hiç caba göstermeyen bile nova set diziyo adam gibi oyunu oynayıp caba gösteren lerin hakkı o sun ve nova lar düzgün oynayan saglam olacak

5. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    165
    Ödül Puanları:
    73
    Bana kalırsa 11d de olduğu gibi a class b class c class şeklined bu itemlerden daha güçlü itemler gelicektir. düz nova power nova fight nova gibi...