Harcanan Skill Point Miktarı
5,443,479

İsteğe Bağlı-Kapalı Skiller

Bicheon
Phy Block rate veren skill fazla işinize yaramaz.Zaten phy defansınız bi hayli yüksek olucak.
Blade Force serisini neredeyse hiç kullanma ihtiyacı duymazsınız.Kasılırken Heuksal skilleri yetecektir.
Sword Dance serisi sp kaybı.
Bicheon Force serisi kalkanı çıkarınca kayboluyor.Dual build olduğunuzdan gereksiz.

Heuksal
Annihilating Blade serisini açıklamaya gerek yok sp kaybı :)
Magical Block sizin isteğinize kalmış.Bence gereksiz.
Chain Spear serisi tamamen sp kaybı.Fantezi için açılabilir.

Fire
Fire Wall serisi melee saldırdığınız için fazla işinize yaramaz.Çabuk kırılır.Sp tasarrufu için açmayabilirsiniz.
Fire Combustion serisi tamamen sp kaybı.

Dress Öneri

Combolar ile debuff'ları yakaladığınızda Glavie ile kafasına kafasına vurursunuz tabi karşınızdaki pill bug kullanan biri yada x/cleric ise
Knock Down combonuzu tamamladığınızda hemen glavie'ye geçip dönersiniz (skillerin adlarını unuttum :D ).Silahınızın crit oranı çok önemli ilk seferde alamayabilirsiniz.

DarkPr1nc3

Gözlemliyorum
Bu mesaj Zippy rumuzlu uyeden alinti yapildi
Zippy demiş ki:
Combolar ile debuff'ları yakaladığınızda Glavie ile kafasına kafasına vurursunuz tabi karşınızdaki pill bug kullanan biri yada x/cleric ise
Knock Down combonuzu tamamladığınızda hemen glavie'ye geçip dönersiniz (skillerin adlarını unuttum :D ).Silahınızın crit oranı çok önemli ilk seferde alamayabilirsiniz.
Teşekkür ederim peki rakip blader ise bu sistem tabiki de çöker 120 ittirmesi var
Blader dediğin 2 kdye bi dönmeye gidecek character değil vesaire...
Ama iş eulara gelince bu buildden kralını tanımam :wink1:
Paylaşım için teşekkürler dostum seviliyosun :sfff:

Ellerine sağlık.Valla private serverde bu buildden acacam hayırlısı bakalım,oynayabilirsek :)

Yukarı Alt