- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Harcanan Skill Point Miktarı
5,500,875

İsteğe Bağlı-Kapalı Skiller
Bicheon
Block Rate arttıran shield serisi sadece phy ataklar için geçerli olduğundan sadece DEF arttıran yeterli.
Sword Dance serisi sadece kasılırken işinize yarayabilir ama geniş alana yayıldığından ölme olasılığınızı arttırır.
Bicheon Force serisi shield'inizin phy defini alıp phy atak olarak geri verir.Full int olduğunuz için phy'nin artması atağınızı fazla etkilemez. Büyük bi miktar Def'den vaz geçmemelisiniz.
Light
Ghost Walk Phantom-Shadow Skilleri çok daha hızlı hareket etmenizi sağlayıp kaçma-yakalamada büyük önem taşır.Pvp ve bot ile kasılırken hiç kullanmayacağınız için isteğe bağlı.
Lion Shot serisi seri skillerdir ama verdiği damageler düşüktür.Kasılırken ve pvp'de combo için kullanabilirsiniz ama çokda ihtiyaç duymayacaksınız.
Cold
İmbue tamamen size kalmış kasılırken çok işinize yarayabilir ama pvp'de 2 dk'lık snow içinde rakibi alt etmek istiyorsanız kullanmamalısınız.
Cold Wave ve Frost Nova serisi tamamen sp kaybı.
Snow Storm serisi kasılma şeklinize göre işinize yarar.Yavaş ve verdiği damage düşük olduğu için gereksiz olduğunu düşünüyorum.
Dress Öneri
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
dostum rehber güzel olmuş yani eline sağlık kıyafet seçimi ne olmalı peki ? zaten kalkan da takıyoruz diye pro düşündüm ben ama nasıl olur ?

Protector giymek çok daha mantıklı.Garment eu str'lere karşı snow açıkken yatmanızı sağlayabilir.

Yukarı Alt