12 yasında kendi hur aklı olabilir ama senelerce 10-11 kere bu olayları izle baklaım nsl davranıyorsunuz.Butun suc o sere***sizlerdedir.Keserken Allahuekber demezlermi bide...

Allahımm Yüce Rabbim Bu Nasıl Bir Adalettir yaaaaaa Bu Nasıl Bir Adalettir Bunu ne güçle yaparlar ya
kim bunlar yaaaaaaaa
ağlıyorum ya sinirden
bi insan hayattına bu kadar kolay son verile bilirmi yaa elinde kalem olması gereken bi veleti koymuşlar oraya bu insanlar neyin reklamını yapmaya çalışılar ya nedir bu NEEEEEEEEEEEE ne Allh Bin kere belalarını versin bu mu adalet ya ben böyle adalet sisteminin te A****K****** Yeter Ya !

Anonymous demiş ki:
fuem1907 demiş ki:
beyler pkk mı bunlar
olabilir :?!!

:D...

12 yaşında yoktur ya o?? daha fazladır.. yaşında birşey yok yapabilir. öldürebilir...doğalda.. kafa kesmek biraz ağır olur sanırsam.. ne için yaptığını ne düşünerek yapması önemli.. kim bilir belki zorlandı öldürmeye?

Benim en çok içimi acıtan onlarin Allahu-Ekber demeleridir. Sanki kurban kesiyorlar ve en acı olan Allahın adının öyle pis ir işte geçmesidir Yüce Yarabbim Bunlarında Sonunu bu şekilde getirecek ya ahirette yada daha yakın bir zamanda . Köpekler ..

Bloodia demiş ki:
Benim en çok içimi acıtan onlarin Allahu-Ekber demeleridir. Sanki kurban kesiyorlar ve en acı olan Allahın adının öyle pis ir işte geçmesidir Yüce Yarabbim Bunlarında Sonunu bu şekilde getirecek ya ahirette yada daha yakın bir zamanda . Köpekler ..
+1905 :think:

1.Bu tip eğilimler tabiki aileden kaynaklanıyor( her ne kdar aileye benzemeyen bir yapıları olsada).
2.İçinizde eminim %99.99 yapamaz bu işi çünkü böyle bir yapıda olsanız burada olmazdınız.
3.Eminim şu %00.01 lik bölüm kim diyorsanız onu bende bilmiyorum :D
4.Bence bu tip olayları fazla takip etmeyin etkileyince fantazi yarata bilir özene bilirsiniz :D
5.Ben olsam yapmazdım diyemem(Adamın ne yaptığına bağlı)Şaka yaw midem kaldırmaz :D

Yukarı Alt