Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
A

Anonymous

Guest

Evet sevgili arkadaşlar bir arkadaşımız tarafından keşfedilen 12 Dg İtemlere + basma bugu bulunmuştur bu topic altında sizlerle paylaşacagız.

Şimdi sizlere 12 Dg silaha bug ile normal elixir kullanarak nasıl + basılacağını anlatmaya çalışacağım

1: İlk olarak Bugu kullanmak için Sbota veya Mbota ihtiyacımız var
2: Euro karekterlerin silahlarına basılabiliyor Chinede denenmedi ama bota silahı değiştirte bilirseniz olur ama charınız dual bluild olması gerekiyor kalkan skilli işe yaramaz elixir farklılığı var örnegin glavideki mag defans skili ile bowa basılabilir yada tam tersi olabilir
3: Yeteri kadar elixire ihtiyacımız olacak

yapmamız gerekenler Euro karekterler deki 2. build kısmını kullanacagız (Örn: Warrior Cleric)
1: 11 dg ve alt degrelere ait Cleric inventorynin ilk slotuna konulur
2: elimize + basılacak olan 12 dg TwoHand alınır
3: Alchemy Penceresine Cleric Rod koyulur ve Elixir eklenir
4: Bot herhangi bir kasma bölgesine götürülür ve buff skillerine clericte basması gereken herhangi bir skill eklenir
5: Sbot Start Training tuşuyla sbot başlatılır
6: Sbot başladıgında char eline Cleriği alacak Alchemy penceresinde Cleric rod görünecek fakat ismi 12 dg twohandın ismini alacak
7: 11 Dg ve altı itemlere + basar gibi iteme + basılacak basılan + TwoHanda işelenecek

bu sayede normal elixir ile 12 dg iteme + basabilecek +5 e kadarda kaybolma ihtimali olmayacak

Aceleyle oldu üzgünüm Video programı sbotu almamıs. cleric rodu ve weaponu koyduktan sonra start training yapıyorsunuz okadar. :dance:

iTEMLER için yapılan bug

yöntemi bir kez daha anlatayım

1.oyunda lag olmasını sağlıyoruz(youtubedan video açın vs.)
2. neye basacaksak (örn: shield) o tür itemden herhangi bir degreede yardımcı bir item alıyoruz.
3. +basacağımız itemi üzerimize giyiyoruz.
4. yardımcı itemi kısayollara koyuyoruz. (tavsiyem 7 e koyun y ye en yakın o)
5. burdan sonra hızlı olmamız gerekli kısayola basıp y ye basıyoruz ardından yardımcı itemi ve elixiri alchemy penceresine yerleştiriyoruz.lag sayesinde bunu yapma süremiz artıyor.lag yapmamızın amacı bu.
6.daha sonra tıklıyoruz ve itemimizin tutması için dua etmeye başlıyoruz makara:

bunlar da bastığım itemlerden ssler:

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

RESİMLER VE YÖNTEM İÇİN RoqA ya TEŞEKKÜRLER

- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
11d itemlerde deneyin oluyosa 12d dede olucaktır. Yine aynı şekilde yapın fakat twohand 12d değil 11d olsun basılan + twohanda işlerse bu teori doğrudur.

UnDeFeateD demiş ki:
11d itemlerde deneyin oluyosa 12d dede olucaktır. Yine aynı şekilde yapın fakat twohand 12d değil 11d olsun basılan + twohanda işlerse bu teori doğrudur.
98 daggerle denedim, elime dagger kasaya cleric rod koydum atak skillerine body deithy koydum, cleric kasaydayken Y ye basıp clerici elixiri ve lucky powderi koydum sbotu startladım clerici eline aldı bot Güçlendirmeye bastım +1 tuttu baktım dagger +1 cleric +0

A

Anonymous

Guest
UnDeFeateD demiş ki:
UnDeFeateD demiş ki:
98 daggerle denedim, elime dagger kasaya cleric rod koydum atak skillerine body deithy koydum, cleric kasaydayken Y ye basıp clerici elixiri ve lucky powderi koydum sbotu startladım clerici eline aldı bot Güçlendirmeye bastım +1 tuttu baktım dagger +1 cleric +0
işte size yapan bir arkadaş :dance:

Kaybolma olayı elixirle alakalı degil ki degreyle alakalı :S Risk var kanımca

CappaBaron demiş ki:
UnDeFeateD demiş ki:
UnDeFeateD demiş ki:
işte size yapan bir arkadaş :dance:
adam powder koymuş biz ne koyalım öpücükmü summer3:

Resimde cleric rod görünüyo fakat üzerine mause ile gelince dagger açıklaması çıkıyo, 12d itemim olsa denerdim ama yok :(

powder koymaya gerek yok +5 e kadar kaybolma riski yok. +5ten sonra var. Y ye basıp 11dg cleric rodunuzu koyup normal elixir weapon koyuyorsunuz. botu baslatınca cleric rodu eline alıyor cleric rodla 12dg staf yer değiştiriyor. siz bastıgınızda + stafa işliyor.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt