Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

+Dejavu+

Bilgiliyim
4 saattir denediğim için kafa yerinde değil :P

+ Basmayacagınız diğer silahı yedek skill barın 1.slotuna ve basacagınızıda 2.slota koyun
Space'e basılı tutarak 1'e basın ve sılahını eline gelmeden Y'ye basarak alchemy penceresini açın ve ALT tusuna basarak 1.slottakı sılahınızı ve elixira tıklayınız..
Alchemy penceresinde gorulecek olan silah + basmayacagınız silah olmasına ragmen ustune geldıgınde + basacagınız silahın ısmı olur..

EVVET LİNK ^^
http://www.dailymotion.com/video/xjwd9c_silkroad-alchemy-bug-chinesse_videogames

TIKLA İZLE misali yapamadım global olursa iyi olur bi konuya ek olarak eklenmesin lütfen. Ayrı 2 Global bir önceki konu EU için olsun bu ise CH.

Yorumu için KeepinGS'e teşekkürler.
- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
A

Anonymous

Guest
anlattıgın bişey yok videoda yükleme işlemi hala sürüyor diyo

+Dejavu+

Bilgiliyim
CappaBaron demiş ki:
anlattıgın bişey yok videoda yükleme işlemi hala sürüyor diyo
İlkkez yükledim ve bilmiyorum, youtube yükleseydim lisans falan fıstık dalgasına silinirdi. Bekleyin yüklensin izlersiniz kısa süreliğine videoyu kaldırıyorum.

+ Basmayacagını silahı yedek skill barın 1.slotuna ve basacagınızıda 2.slota koyun
Space'e basılı tutarak 1'e basın ve sılahını eline gelmeden Y'ye basarak alchemy penceresini açın ve ALT tusuna basarak 1.slottakı sılahınızı ve elixira tıklayınız..
Alchemy penceresinde gorulecek olan silah + basmayacagınız silah olmasına ragmen ustune geldıgınde + basacagınız silahın ısmı olur.. Bu kadar bea :D

+Dejavu+

Bilgiliyim
KeepinGS demiş ki:
+ Basmayacagını silahı yedek skill barın 1.slotuna ve basacagınızıda 2.slota koyun
Alchemy penceresinde gorulecek olan silah + basmayacagınız silah olmasına ragmen ustune geldıgınde + basacagınız silahın ısmı olur.. Bu kadar bea :D
Teşekkürler bu yorumunu ekliyorum :D

High_Blank demiş ki:
KeepinGS demiş ki:
dostum yanlış anlama da benim söylediğmden ne farkı var :)

+Dejavu+

Bilgiliyim
RoqA demiş ki:
High_Blank demiş ki:
KeepinGS demiş ki:
dostum yanlış anlama da benim söylediğmden ne farkı var :)
Okuduğum gibi rahatça anladım fakat seninki daha karışık geldi bana ^^

+Dejavu+

Bilgiliyim
WaTCHMaN demiş ki:
olmuyo beyler silah rare olarak görünüyor ama elixir koyulmuyor acaba fixlendi mi?
ikisinede aynı anda tıkla ( elixir ve silah) geç basma ikiside aynı anda olucak ikisinide yanyana koy elixirle silahı

High_Blank demiş ki:
KeepinGS demiş ki:
Rica ederim bende teşekkür ediyorum (:

GNR

rank8
Uğraşıp birseyler bulman guzel olmus kardesim sonucta bu bugsa herkes icin esit olmalı :) olmadıgı için ve bende bir ch oldugum için suan beni ilgilendirmiyor . CH anlatımıda umrumda degil cunku legend silahı riske atmam ve bir oyun için hile yapacak kdr gozumde donmedi
Dikkat edilirse deneyenlerin 90% magic deniyor ndn cunku degersiz ve kaybetme korkusu olmuyanlar zaten ezik olan itemler ve kişiler 1-2 bug ile kendini tatmin etmeye calısmak tamamıyle boş iş
Vel hasıl kelam proof ile + basma sistemi 100% soygunculuk + adil olmayan + kesinlikle real para harcamayı gerektiren birsey oldugu için bende herkes kadar kızgınım ama onemli olan oyundan keyif almak oldugu için silahımın + degeri benim için onemsiz

GNR demiş ki:
Uğraşıp birseyler bulman guzel olmus kardesim sonucta bu bugsa herkes icin esit olmalı :) olmadıgı için ve bende bir ch oldugum için suan beni ilgilendirmiyor . CH anlatımıda umrumda degil cunku legend silahı riske atmam ve bir oyun için hile yapacak kdr gozumde donmedi
Dikkat edilirse deneyenlerin 90% magic deniyor ndn cunku degersiz ve kaybetme korkusu olmuyanlar zaten ezik olan itemler ve kişiler 1-2 bug ile kendini tatmin etmeye calısmak tamamıyle boş iş
Vel hasıl kelam proof ile + basma sistemi 100% soygunculuk + adil olmayan + kesinlikle real para harcamayı gerektiren birsey oldugu için bende herkes kadar kızgınım ama onemli olan oyundan keyif almak oldugu için silahımın + degeri benim için onemsiz
Bazıları oyunun keyfını bi +2 ıcın B'ler harcayıp fail olmak yerine onları kazıklamaya calısan sırketın acıklarından yararlanarak cok az para harcayarak hem sırkete kazıgı gecırerek hemde guclu sılahlarla alıyosa.. ? :)

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt