offf süper olucak bu akşam maç süper son maçın günahı olmaz demişti dün bizim adam haklıda :lol:

PhonyKing.

Öğretiyorum
Yok böyle birşeyya öldük öldük dirildik son 4 snye kala dedm artk yenildk kaltım elimi yüzümü yıkamaya bi baktm babamdan çığlıklar ve mutlu son Nafiş Sırbıstan :D

Artık beklentileri karşıladık kafa olarak çok rahat çıkacağız bence maça . Asıl düşünmesi gereken onlar çünkü onlar kupayı alamazlarsa başarısız olacaklar. Bizim bu rahat kafayla çıktığımız maçta hücumda topu en az 16 17 saniye kullanmamız gerekiyor erken atış kullanmayıp top kayıplarını en az şekilde yapmalıyız. Bu dediğim şekilde olursa maç sonu hiç belli olmaz. Yenersen kupa yenemezsen helal olsun :kalp:

ABD ve diğerleri diye bişe vardır herzaman Bosuna digerleri denmıyor adamların basketbol kuralları bile farklı Avrupada Çeyrekler 10dkyken NBA de 12 dk pota uzunlugunun 3.10 ken NBA de 3.15 olması vs vs..İşte biz o diğerlerinin en iyisiyiz bunu herkeze kanıtladık..Maçı kazanamıyacağımızı dusunuyorum tum kalbimle desteklesemde realist olmak lazım ve emınımkı bunu NBA de 82 Sezon maçının hepsını takip eden ayrıca Play-Offları canlı takip eden biri olarak konusuyorum ABD ciddende B takımıyla geldi ve bu takım bile %100 le oynamıo o yuzden pek sansımız oldgnu sanmıyorum Lebron J.-Kobe-Wade vs vs. gelmıo die söylenıorduk fakat gelse napcaktık adamların benchınde oturan forvet Paul Pierce ciddende haksızlık bu :kalp:

Yukarı Alt