Dragao demiş ki:
egypt te A grade B grade var onların 2 side SUN olucaksa ne anlamı kalır
Mısır B shield gördüm sadece aman aman bir fark yok aralarında. Şöyle bir durum da var ki mısır A+7 sun olucak sende B+7 varsa beklentim Sun+7 olması.

ioriYagami demiş ki:
Dragao demiş ki:
Mısır B shield gördüm sadece aman aman bir fark yok aralarında. Şöyle bir durum da var ki mısır A+7 sun olucak sende B+7 varsa beklentim Sun+7 olması.
Bence B grade sun olucak ve eskısı gıbı herkesde sun olmucak A da moon olursa mantılı olur :coffee:

Dragao demiş ki:
ioriYagami demiş ki:
Dragao demiş ki:
Bence B grade sun olucak ve eskısı gıbı herkesde sun olmucak A da moon olursa mantılı olur :coffee:
10 degree itemleri hatırlarsanız sun olanları kırınca direk adv B 11D sox veriyordu fakat 10d Som+5 fb kırınca adv B çıkıyordu. Mısır A ile B arasında da benzeri bir fark olucak sanırım. A+7 den 12d sun elde edilecek B den direk sun elde edilecek belkide. Tabi bunların hepsi tahmin Joymax ın adeletine kaldık bekleyip görücez.

A

Anonymous

Guest
herhangi bir bilgi yok yeni server hakkında bi süpriz yapabilirler ne zamandır yeni server acmıyorlar
açarlarsa direk ordayım

saat 13.16 oldu bence yine her update de oldugu gibi akşama dogru açılır :P

Yeni gelen yamayı Update bittikten sonra mı yüklemeliyiz yoksa şimdi yüklesek olur mu? yada yükleniyor mu? :mrgreen:

summer4:

Uzun süren updatelerde insanların hesaplarına birşeyler oluyor.Yine düzgün bir update yapamıcaklar.Bir sürü bug var oyunda onlarla uğraşmıyorlar.Joymax işte ne beklersin ki:D

NiNCaSu demiş ki:
ioriYagami demiş ki:
NiNCaSu demiş ki:
Malesef söylediğim gibi olacak.
Peki böyle olacağını neye dayanarak söylüyorsun? Açıklamada +7 ve üstü diyor sadece. Bu çeviri listesini silkroad un sayfasında görmedim de.
Genel anlatımlar bunlar oyun konusunda birçok bilgim var.Paylaşmaktan korktuklarım bile diyebilirim.Bekleyin ve görün,inanmak ya da inanmamak size kalmış.
Paylaşmaktan çekinmekte haklıymışsın keşke biraz daha az iddalı olsan :)

Yukarı Alt