Daha güzel bir görüntü koyarsan bizim sroya gelene kadar wallpaper yapabilirim :mrgreen: :mrgreen:

Birde çok uğraştın mı düşürebilmek için kaçıncı seferde düştü?

Dusurmedim arkadaslar egypt weapon kiriyorsun ama bildigimiz kirma degil farkli yontem.Yakinda gelir sizede.

Takımı
Galatasaray
tolgahanin demiş ki:
oyunu bu dilde nasıl oynuyosunuz item senin olmasa onun mon mu sos mu sun mu oldugunu anlıyabiliyomusun ciddi soruyorum :)
bu arada tebrikler :)
Bak ben 1.5 sene kadar oynadım uniqler basit konusmalar hepsini ögrenmistim kore klavyesini sökmüştüm ^^ Adam 5senedir oynuyoesa isro gibi rahatça oynar^^

ne kirdin sen bu silah icin?
Nova +10 mu kirdin?

Bide bu silahlara simdiki 12 degree adv elixirler basiliyor mu?

Kirmizi el isareti silahi takinca geliyor silahin bir ozelligi devil gibi 60 saniye gucun %10 artiyor ama saniyorum bu moon ve sun da oluyor.egypt +7 kirdik bunu yapmak icin.

RunFiles demiş ki:
Kirmizi el isareti silahi takinca geliyor silahin bir ozelligi devil gibi 60 saniye gucun %10 artiyor ama saniyorum bu moon ve sun da oluyor.egypt +7 kirdik bunu yapmak icin.
ben herşeyi anladımda...bu tarz silahlara nasıl bir defans olacak çok merak ediyorum :!!&%&! whiteangel :!!&%&!

yani adam bu staffla bir meteor atsa wallahi evde yangın çıkar.. oyundada charı 2'ye böler heralde :P

düşünsene : devil+pre+silahın 60 sn bufu...+ scokets... abo makara:

chnese charlara hiç girmiyorum zaten -.- ..

bu arada bu stafın sahibi arkadaş KSROda chnese charların durumunu açıklayabilirmi..isrodaki kadar dezavantajlımı ?

Hayir.Ksroda chinese charlarin gucleri artirildi artik bir nuker wizardin lifesiz hali kadar iyi vurabiliyor.Ama isroda durum nedir suan icin bilmiyorum...

Husoooo demiş ki:
ne kirdin sen bu silah icin?
Nova +10 mu kirdin?

Bide bu silahlara simdiki 12 degree adv elixirler basiliyor mu?
12 dg sox elixir adv bulabilirsek basariz diye dusunuyorum serverde lucky powder olmadigi icin + basmak cok zor aslinda cok buyuk hata yaptik bu silahi almakla.Partye damage olarak girdim mi yarim saatte yaniyor 12 dg tabletler cok zor cikiyor.12 dg str tablet 70 m artik partyden cikarsa yavas yavas basacagiz.

RunFiles demiş ki:
Hayir.Ksroda chinese charlarin gucleri artirildi artik bir nuker wizardin lifesiz hali kadar iyi vurabiliyor.Ama isroda durum nedir suan icin bilmiyorum...Ama partylerde wizard daha cok tercih ediliyor nukerler genelde lure yapiyorlar.

kardes kacinci seferde dustu diye sormamin sebebi rev6 video var adam kiriyor patliyor donusmuyor yani silah acaba yok ugrastiracak mi diye merak ediyorum birde yine malum sitede egy+7 ye sun dusecek yaziyordu :S

Kardesim sun moon sos aslinda yok isimleri daha degisik sun moon sos boyle yazilmiyor.Ben patlatan hic gormedim ama demekki patliyormus.Moon dememdeki anlam egypt weapon klas a kirildigi icin dedim.Ozaman soyle oluyor normal kirarsan sos nova kirarsan moon degerinde egypt kirarsan sun degerinde oluyor ozaman .

Bu silahin +3 kalici tabiki.Bunlara basilan elixirler farkli, silaha basilanlar 30 m den basliyor bu eventten cok iyi para kiriyorum :D

RunFiles demiş ki:
Hayir.Ksroda chinese charlarin gucleri artirildi artik bir nuker wizardin lifesiz hali kadar iyi vurabiliyor.Ama isroda durum nedir suan icin bilmiyorum...
nuker eğer spearsa burdada fena vurmuyor ancak ss nuker içler acısı..

genel olarak chneseler 1-0 yenik başlıyorlar pvp'ye..isroda bazı eu skilleri %100 koruma sağlıyor mesela bless..chnesedeki forcenin anlamı kalmıyor...

vel hasıl isro'da eu charlar hakim piyasaya..

Burada nukerler genelde light,fire,cold oldugu icin 107 mob saati 10 m den taxi yapiyorlar, bufa gerek duymuyorlar :).

yav beyler sitede Egypt A class =sun +0
Egypt B class=sun+3
aynı şey zırhlar içinde geçerli böyle değil mi ben mi yanlış biliyorum ?

silahımın suna dönüşmesini çok istiyorum bende 11 degree Egypt A class +9 staff varda.

Yukarı Alt