12 D YE CEVIRILEN SILAHLARA + BASMA BUGU WARMIS OYUNDA BAZI KISILERIN BILDIGI BISEY ONLARDA SÖYLEMİYORLAR SİZ Bİ BİLGİ VEREBİLİRMİSİNİZ_?

bug hala geçerli iventory full olsun intory böleümünde 1.ci yerde rod elindede staff olsun extra barlarada 2sini koysun sonra hızlıca Space+1 diyerek elindekini alsın sonrada hızlıca Y'ye koysun bn denedim oldu ama iventoryinin full olması lazım ben MP potları böle böle doldurudm

sarhosi demiş ki:
bug hala geçerli iventory full olsun intory böleümünde 1.ci yerde rod elindede staff olsun extra barlarada 2sini koysun sonra hızlıca Space+1 diyerek elindekini alsın sonrada hızlıca Y'ye koysun bn denedim oldu ama iventoryinin full olması lazım ben MP potları böle böle doldurudm
ben bug dün fixlendi diye hatırlıyorum

12D ile yapmadım ama dediğim gibi iventoryi fullediğimde silahı başka slota atamıyor birde elinin hızlı olması gerekiyor bugun shieldi öle denedim öle + bastım yani Y'de weapon var ama mouse'u üstüne getirdiğimde shieldin özellikleri yazıyordu ve + denedim oldu birazdanda magic Staffa deneyeceğim

bugu uyguladğın anda dc yiyorsun. Yürekli denersen uyarı alırsın .Sonu banlanmaya kadar gider.

Yukarı Alt