valla iyiki isroyu birakmisimda elitesro oynuyorum, bu bow ff olmayan ve seti olmayan kral yapar :)

mag atağa bak sanki staff mübarek 5000-5800 bide yüzde 22 daha o da 100 olsa bayağı uçar yine makara:

bende bastım legend stafa ama dinlemiyor patlıyor havası civasımı var nedir +12 basanlara gıpta ediyorum.

legend proofta dünya para 12 bize hayal.

+Dejavu+

Bilgiliyim
h&a demiş ki:
High_Blank demiş ki:
Cruel çalmıştır o bowu ali abi kessin

kendi basmis bug varmis ve serverda 2 kisi biliyor
kimseye söylemiyorlar
bug dedikleri şey 14 char açıp hepsini dw teleportta topluyolar 14 chara aynı anda buf bastrıyolar bu kamillerde gömüyo artıları ben çok +9 yaptım öyle tekte globalle yayın bu dediğimi başlarım onların sırlarına makara: makara:

h&a

rank8
High_Blank demiş ki:
h&a demiş ki:
High_Blank demiş ki:
Cruel çalmıştır o bowu ali abi kessin

kendi basmis bug varmis ve serverda 2 kisi biliyor
kimseye söylemiyorlar
bug dedikleri şey 14 char açıp hepsini dw teleportta topluyolar 14 chara aynı anda buf bastrıyolar bu kamillerde gömüyo artıları ben çok +9 yaptım öyle tekte globalle yayın bu dediğimi başlarım onların sırlarına makara: makara:

ilginc demek öyleymis ben en fazla sekiz acabiliyorum :DDDD
need help : summer4:

+Dejavu+

Bilgiliyim
Ali abi beni %100 hatırlaman gerek 2 seneyi aşkındır görüşmüyoruz ama adını hala hatırlıyorum.
im a turkiskence_ şimdi manyak gobelleyim ama oyunla alakam kesildiği için pek uğraşmıyorum :mrgreen:

h&a

rank8
High_Blank demiş ki:
Ali abi beni %100 hatırlaman gerek 2 seneyi aşkındır görüşmüyoruz ama adını hala hatırlıyorum.
im a turkiskence_ şimdi manyak gobelleyim ama oyunla alakam kesildiği için pek uğraşmıyorum :mrgreen:

hatirlamam mi.. :lol: senin char uniq kosturuor hala :)))

+Dejavu+

Bilgiliyim
h&a demiş ki:
High_Blank demiş ki:

hatirlamam mi.. :lol: senin char uniq kosturuor hala :)))
hangisi :santa:

Yukarı Alt