A

Anonymous

Guest
Konuda çok matraq polemikler war yok gel isroda kapışalım yok 6 tane 90' lv arkim war :) 1vs1'de de arkiniz mi gelck yardıma??
Bu arada şunu da eklemek isterim arkadaşlar 1995 bosna katliyamını gerçekleştiren sırp birliklerinin lideriSırbistanda dün gece yapılan bir operasyonla ele geçirildi.En azından o kdr insanın kanı yerde kalmıcak :|

bU arada senin 90 lv zeus karakteri çok mrk ettim yafh bi nick versene :thumbsup:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
sayo demiş ki:
Konuda çok matraq polemikler war yok gel isroda kapışalım yok 6 tane 90' lv arkim war :) 1vs1'de de arkiniz mi gelck yardıma??
Bu arada şunu da eklemek isterim arkadaşlar 1995 bosna katliyamını gerçekleştiren sırp birliklerinin lideriSırbistanda dün gece yapılan bir operasyonla ele geçirildi.En azından o kdr insanın kanı yerde kalmıcak :|

bU arada senin 90 lv zeus karakteri çok mrk ettim yafh bi nick versene :thumbsup:
Buyur son_kale bu arkadaşlırımdan biri. Daha 5 tane daha var. Hem benim yaptığım polemiğe mi giriyor anlayamadım :?

darkonder

Öğretiyorum
kımse anlamadımı bunun foto shop oldugunu critical rakamların atını tamamen kaplar burda ıse sadece 1694 ı gosterıyo ve fire zehrı cok gerıde normalde mobun ustunde olur belkı anlamısınızdır ama bakmdan yazdıgım ıcın anlayanlar ozurdılerım ve boyle sahtekarlara ınanmayın boyle bı cirt. ı sadece ısroda x-bow vurur :D

darkonder

Öğretiyorum
yha ben yazmaya bıktım sız ınanmaya bıkmadıgınız critikal yazısına bakın 1694 u kaplıyo oysakı butun rakamların altını kaplaması lazım bu foto shop ınanmayın

altını kaplama diğil kardeşim yazının ortasında olması gerekli
kenarda kalmış dikkat ederseniz
bütün damageyi kaplamaz ortalar crt yazısı

darkonder

Öğretiyorum
ayrı yetten fire ın zehrı herseyı bellı edıyor cunku mobun yanında olur ama orda kac cm gerıde onuda farkettınızmı ve oncekı sayfada yazılmıs bı foto ExTaCy yaptı foto shopla ona bakın bı orda bellı olur neyın ne oldugu :D

darkonder

Öğretiyorum
zaten ben o rakamları kaplaması konusunu yukarıda soyledıgım rakamlar ıcın kaplaması lazımdı dedım1694 rakamlarını altında cirt. yazısı var ama oburunde yok oysa eger yazıdan rakamlar uzunsa senın dedıgın gıbı ortalaması lazım ama bu kenarda kalmıs :D

Wax Whine demiş ki:
Dostum yine yanlış anladın sen. Ben isrodaki lv.larını sorarken o kadar emin konuştun ki merak ettim :D
Greece 73 ve 53 lv. charlar ayrıca 6 yane 90 lv. arkadaşım var :D
90 lwl mı hngş s

Wax Whine demiş ki:
Dostum yine yanlış anladın sen. Ben isrodaki lv.larını sorarken o kadar emin konuştun ki merak ettim :D
Greece 73 ve 53 lv. charlar ayrıca 6 yane 90 lv. arkadaşım var :D
90 lıkdamı grecede

Yukarı Alt