Arkadaşlar FhotoShop Değildir..Tamamen Kendim Keserken Vurmuştur..Çok Şaşırdım...Kendi Level Üstüme 11k Crit.. Resimde Canavar Ölmedi Gibi Duruyo..Direk Yerdeydi İtem Bile Düştü :santa:

ohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

pk2 edit dimi normalde daha yükseksin başka türlü imkansızzz

mertcangs demiş ki:
ohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

pk2 edit dimi normalde daha yükseksin başka türlü imkansızzz

hahaha ^^ Phauahuahauha :D hiç gülceem yoktu :D

la olm ben buraya pk2 yapcak olsaydım , elime sun +9 glavie alırdım sen ½½ sin dün senle konuştuk oyunda , Yalanım yok benim. Vurdu işte yapcağım bişey de yok..Love You GM :santa: :mrgreen:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
HaveKinqGlavie demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
36 lv.sın biraz kas bizim gibi ezikleri :D

36 Lvyim.Dalga Geçmen Gerekmez , İstiyosan İsro'ya gel kim ezik görelim , nese.11k Kötü mü yani?
Hangi dalga? Ben 33 lv.ım ve onu şaka baabında söylemiştim. Ayrıca gel isroda kapışalım :D Hangi server ve kaç lv.sın?

Wax Whine demiş ki:
HaveKinqGlavie demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
36 lv.sın biraz kas bizim gibi ezikleri :D

36 Lvyim.Dalga Geçmen Gerekmez , İstiyosan İsro'ya gel kim ezik görelim , nese.11k Kötü mü yani?
Hangi dalga? Ben 33 lv.ım ve onu şaka baabında söylemiştim. Ayrıca gel isroda kapışalım. Hangi server ve kaç lv.sın?
Pluto 84
Zeus 90
Aege 69

ee sen?

tabi bide plutoda 48lik ve 30Luk var artık Ecsro kasıorum.

33lv'sen gel kasiyim seni ?

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Dostum yine yanlış anladın sen. Ben isrodaki lv.larını sorarken o kadar emin konuştun ki merak ettim :D
Greece 73 ve 53 lv. charlar ayrıca 6 yane 90 lv. arkadaşım var :D

Ya Valla Bak Senin Gibi Modlar Olsun Bu Sitede Bi Günde 091230349568 Üye Gelir , Diğerleri Agresif **.Eyw Baba Sen Greecede kas zamanı gelir orayada geliriz yaparız 90-80 elimizden geldii kadar.Bu Resim pk2 değildir , 11k vurdum işte levelimde 36 orda yapcak bş yok.

dostum saglam çakmışsın ben pk olcagını sanmıyorum böyle en ufak şeylerde neden koysun kı elındekı spearın phy ve ciriti yuksek olup o anda yuksek phy kullanıp crit atmısıtr yuksek bı vuruş cıkmıstır ve tabikide iyi yakalamışsın :beer:
en iyisi gelin ben 2 nizide kasim :muck:

wolke demiş ki:
dostum saglam çakmışsın ben pk olcagını sanmıyorum böyle en ufak şeylerde neden koysun kı elındekı spearın phy ve ciriti yuksek olup o anda yuksek phy kullanıp crit atmısıtr yuksek bı vuruş cıkmıstır ve tabikide iyi yakalamışsın :beer:
en iyisi gelin ben 2 nizide kasim :muck:

bu arada yani 11k normal mi 8O :?

EnDZoNe_ demiş ki:
Güzel oynamışsın resimle. :mrgreen: Baştaki 1 lerden biri fazla :mrgreen: :mrgreen:
+1905 bende şimdi farkettim

1 tamamen aynı ve kenarlardan belli
2 critical yazısı tam ortada olur o ortadaysa baştaki 1 sahte

olay budur photoshopcu seniii

Yukarı Alt