Char TL olarak Satiliktir.PTT-Yapı kredi hesaplarim mevcut,dilerseniz extraloob araciliği ile mümkündür.(ücret karşi tarafa aittir.)
biraz sonra ekran görüntülerinde göreceğiniz üzere charda ''neith bugu vardır.''5 level guildi ile verilecektir.Takıları eklemedim.onlarda +4+5

konu altina veya özel mesaj olarak tekliflerinizi bildirin.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hayırlı satışlar şekerim, all chat'te yazılanlarda ilkokul 3 seviyesinde pis herifler makara:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
matilda sitemizin yegane hatunlarındandır bu bağlamda ona torpil geçip konusunu global yapıyorum bööööö :P

Mopneet

O setin görünümünü biri bana açıklayabilir mi? :P
Dress gibi görünüyor, şapka var vs. Media.pk2 edit mi?

OMG summer5: 61k hp Yuhhhhhhhh,neith bugu bu kadar etkiliyormu yahu,116 bladerim bende setim FB str eksigim yok 58k hp var.Sos set ile yıkılmaz bir char yapılabilir. :starving:
p.s:Hayırlı satışlar. :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Adith demiş ki:
OMG summer5: 61k hp Yuhhhhhhhh,neith bugu bu kadar etkiliyormu yahu,116 bladerim bende setim FB str eksigim yok 58k hp var.Sos set ile yıkılmaz bir char yapılabilir. :starving:

neith bug nasıl birşeydir kuzum böyle 100k'da yapılıyor mu kolayca ?

extraloob demiş ki:
Adith demiş ki:

neith bug nasıl birşeydir kuzum böyle 100k'da yapılıyor mu kolayca ?
Bende tam olarak bilmiyorum,neithde ezikken 2-3 lv birden atlayınca bug olusuyordu sanırım,baya önceden vardı,artık neith kalktıgı icin yapılamıyor.Onun icin bu char cok degerli. :buddha:
Görüyorsun işte hiç eksigim yok phy balance %109 benim,farka bak. :mrgreen:

Yukarı Alt