1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

110 cap server isteği

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. brs544

brs544 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Web Sitemiz: 012898.net
    <
    Client İndirme Linki: 012898.net
    <
    Facebook Sayfamız: fb.com/092490234234
    <
    Cap: 110
    <
    Exp Oranı: 30x
    <
    SP Oranı: 35x
    <
    Drop Oranı: 5x
    <
    İtem Satışı: Yok
    <
    Free Silk: Yok
    <
    Serverımız Hakkında:
    <
    server kurabilecek imkana sahip arkadaşlar ilgilenebilir diye hayalimdeki "EMEK" serverı anlatmaya çalıştım.
    ilgilenen olursa ne mutlu. benim gibi böyle bir server arayan tonla oyuncu var.

cap: 110
    max skill: 330 / 220
    max item: 11dg
    exp rate: 30x
    sp rate: 35x
    drop rate: 5x
    sox rate: 3x
    free silk: yok
    fgw, job: aktif (ctf de olabilir)
    bot: aktif
    guild/job cezası: 1 gün
    academy: var
    coin system: isro'daki gibi olabilir veya olmayabilir. (ben olmaması taraftarıyım)
    IP limit: 1 (aynı interneti paylaşanlar ve internet kafeden oynayanlar için istisnai IP ayarı yapılabilir)

stacks:
    arrow/bolt: 50.000
    hp/mp/pill/vigor: 10.000
    tablet/stone: 50
    element: 10.000

ekstra:
    wizard skilleri %10 güçsüzleştirilecek
    warlock ve force debufflarının cooldown süresi 10 saniyeye sabitlenecek
    force karakterlere recovery division tarzı yeni bir skill eklenecek (becerebilecek olursa)
    protector giyen veya itemlerin odunumsu görünümünü sevmeyenler için npcye goldla alınabilen santa dress ve hat eklenecek (özellik basılamayacak)
    +5 silahların parlama rengi değiştirilecek
    titan ve special uniqueler eklenecek (titanlar sadece birer tane, special uniqueler tamamen rastgele bir yere atılacak)
    gm düzgün türkçe konuşacak, "iyi eYlenceler" gibi şeyler, büyüklü küçüklü kelimeler veya içinde q,w bulunan apaçi kelimeleri kullanmayacak
    değişik event fikirlerim var ama çalınmasını istemediğim için ilgilenenine özel olarak anlatmayı tercih ederim
    diğer özellikler standart kalacak

gelelim ne, niye kısmına:

exp rate neden düşük: her oyuna başlayan aynı gün içinde zırt diye 110 olmasın, levelin oyunda askeri rütbe gibi bir değeri olsun ama aynı zamanda server açıldıktan 1 ay sonra
    başlayan arkadaşların da bi yerlere gelebileceği bi ortam olsun diye. ayrıyeten benim gibi taxi yapmayı seven
    arkadaşlar her levele hitap edecek. örn: 50 level olan ong taxi yapacak, 80 level olan karra taxi yapacak ve her kitlenin işi görülecek. sabreden kurabiyeyi kapsın.

IP limit neden 1: bilgisayarı güzel olan ve üşenmeyen arkadaşlar 8li partysini kurup cukkayı indirmesin diye. her buildin partylerde ve savaşlarda bi önemi olsun diye. herhangi bi serverın
    sitesine bakıyorsun 400 online bu demek değil ki 400 kişi var. aynı şey academy için de geçerli, kimse yandan client açıp öyle kafasına göre mezun kasamayacak.

stackler neden aşırı: başlangıçta sadece 1 sayfa olacak. gereksiz kalabalık kalkmış olacak.

drop rate neden düşük: yine aynı şekilde 2 günde fb nova setini dizen arkadaşların hoşuna gitmeyecektir ama oyunda statları iyi npc itemin bile değeri olmalı diye düşünüyorum.
    zaten npcde hazır stone da olmayacak. işe yaramayan itemin bile değeri olacak, isteyen kırıp element yapar isteyen satar.

sox rate neden aşırı düşük: nova düşüren ballı arkadaşların kasım kasım kasılarak dolaşması için.

free silk neden yok: oyunda sadece silk satılacağı için
    <<
    Server Resimleri:
    <
    <<

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Ekim 2015
  2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63