Bu mesaj Egoist rumuzlu uyeden alinti yapildi
Egoist demiş ki:
M ' BiLGiN, bizim servera GM başvurusu yapmıştın, maille geri dönüş yapmıştık da, geri cevap beklediik beklediiik beklediiiik ama sanırım orada yönetime girdin :)
Neyse sağlık olsun :)

110cap için sağlam diye bir build yoktur, herşey iteme ve yeteneğe bakar :)
Warlock, seri vuruşları bastı, sleep bastı, defans düşürmeyi bastı sonra full intin offeringiyle :) Pertingen oluyor hangi karakter olursa olsun :=)
Ama tabi bunları yapabilecek fırsatı oluşturmak daha önemli :)
Hacım yönetime girdiysek işi gücü bırakıp gelelim , neden buradan mesaj atmadınız ki o mail'i kullanmıyorum ben :starving:

Yeni serverımızda aramızda görmek isteriz o zaman seni, tabii olarak anlaşabilirsek :)

Warior-Cleric in alamıcagı char yoktur...
Egerki kullanmayı bilirsen ölümsüz bir karakterdir...
Yüzlerce Warlock-rogue ile kapıştım ve itemler eşit oldugu taktirdede nerdeyse hepsini aldım
Prick crit'e yatmayan char yoktur diyorsunuz...
Warior a giydirin l.armor seti cleric ile body bastıgın taktirde hiç bir rogue tek atamaz
Tabi tekrardan diyorum warior kullanmayı biliyorsan...
Ve de itemlerinin statlarını tam teşşekürlü basabiliyorsan her zaman warior-cleric

Bu mesaj SirGLooMy rumuzlu uyeden alinti yapildi
SirGLooMy demiş ki:
Warior-Cleric in alamıcagı char yoktur...
Egerki kullanmayı bilirsen ölümsüz bir karakterdir...
Yüzlerce Warlock-rogue ile kapıştım ve itemler eşit oldugu taktirdede nerdeyse hepsini aldım
Prick crit'e yatmayan char yoktur diyorsunuz...
Warior a giydirin l.armor seti cleric ile body bastıgın taktirde hiç bir rogue tek atamaz
Tabi tekrardan diyorum warior kullanmayı biliyorsan...
Ve de itemlerinin statlarını tam teşşekürlü basabiliyorsan her zaman warior-cleric
İnt Spear kasmaya Karar verdim Arkadaşlar , Deneyelim Görelim [horny21

Yukarı Alt