11 sayısı ve ilginc tesadufler?

-New York City 11 harften olusur
-Afganistan 11 harften olusur
-Ramsin Yuseb (1993 te ikiz kuleleri tehdit eden teroristin adi) 11 harften olusur
-George W. Bush 11 harften olusur
Bunlar tesaduf olabilir evet, peki ya asagidakiler?

-New york, Amerika’nin 11. eyaleti
-ikiz kulelere carpan ilk ucagin ucus numarasi 11 di
-11 numarali ucus 92 yolcu tasiyordu 9+2=11
-Ucus numarasi 77 olan ve kuleye carpan ikinci ucakta 65 yolcu bulunuyordu 6+5=11
-Olay 9 eylulde yani 9/11 de meydana geldi 9+1+1= 11
-911 ayni zamanda Acil Servis numarasidir 9+1+1=11
-9 Eylul yilin 254. gunudur 2+5+4=11
-9 Eylul’den sonra yilin sonuna 111 gun kalir
-Madrid’teki 3/11/2004 te meydana gelen terrorist saldirisi ikiz kulelere olan saldirilardan 911 gun sonra meydana geldi

peki devami sizce tesadufmu?
-Bildiginiz gibi Amerikanin sembolu kartaldir;
.Kuranda (9:11) numarali ayet derki; Arapogullari’ndan biri zalim Kartali uyandiricak.Zalim kartal ofkesini Allah’in topraklarindan(arap topraklari) alicak.Insanlar caresizlik icinde olaylari izlerken bircok insan Kartal’in yaptiklarini sevincle karsilicak.ve en sonunda baris gelcek.(ayet numarasina bakin)

Simdi sira asil ilginc olanda

1. Bilgisayarinizda en basitinden yeni bos bir windows .txt (text) NOT DEFERİ dosyasi acin.
2. Icine buyuk harflerle Q33 NY yazin. (bu kulelere carpan ilk ucagin havaalanindaki kapi cikis numarasi)
3. Q33 NY un uzerini kopyaliyormus gibi aydinlatin (highlight)
4. .txt (font size) sayfa ayarlarindan yazinin boyutlarini buyutun ve 48 e ayarlayin
5. ve son olarak yazi cesidini wingdings olarak degistirin

11 eylül abd nin kendi yaptığı bişey burdaki bilgilerin çoğuda sallama. ve o kadar zorlarsanız herşeyden bir şey çıkar :wink1:

Cube demiş ki:
11 eylül abd nin kendi yaptığı bişey burdaki bilgilerin çoğuda sallama. ve o kadar zorlarsanız herşeyden bir şey çıkar :wink1:
q33ny ikiz kulelere çarpan uçağın plakası gibi bişeydi bu.Microsoft word den Wingdings Yazım biçiminden caps lock açık bi şekilde yazın bakıyım hangi şekiller çıkıyor.
p.s:q33ny yi birinden duymuştum.Ben uydurmadım

bu şeye benzemiş bi zamanlar Ömer Çelakıl diye bir adam vardı baş sayfayla son sayfayı filan topluyo 3 den 5 çıkarıyo :D işte Kutsal kitabda şuna ifade ediyo diye bir çok şey bulmuştu.
hata onun üzerine kitab yazdı Ömer Çelakıl "Kuranın Şifresi" diye :D onun gibi...

adam ikiz kulelere çarpacam diye neden bu kadar dallanıp budaklandırsın ki yani 2 kule olayı şifrelenip worldun içinemi kondu bu kadar zahmete ne gerek var canım yaf.
adamlar çaptım diye show mu yapmak istemiş yada yani o şeylerden onun çıkmasının hiç bir amacı yok ...
adamlar Pentagon olayını tasarlarken bunlarlamı uğraşmış yani ne bilim bana saçma geliyo ..

bunların denk gelmeside bir ihtmal :D yani tamam ABD nin uzun vadeli planları oldugunu biliyoruz ama ebcet hesabı gibi ondan bunu çıkarmalar sunla bunu toplamalar abidik gubidik işlerle anlamsız şeyleri bağdaştırmanın luzum yok gibi geliyor :D

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Lev Trocki demiş ki:
bu şeye benzemiş bi zamanlar Ömer Çelakıl diye bir adam vardı baş sayfayla son sayfayı filan topluyo 3 den 5 çıkarıyo :D işte Kutsal kitabda şuna ifade ediyo diye bir çok şey bulmuştu.
hata onun üzerine kitab yazdı Ömer Çelakıl "Kuranın Şifresi" diye :D onun gibi...

adam ikiz kulelere çarpacam diye neden bu kadar dallanıp budaklandırsın ki yani 2 kule olayı şifrelenip worldun içinemi kondu bu kadar zahmete ne gerek var canım yaf.
adamlar çaptım diye show mu yapmak istemiş yada yani o şeylerden onun çıkmasının hiç bir amacı yok ...
adamlar Pentagon olayını tasarlarken bunlarlamı uğraşmış yani ne bilim bana saçma geliyo ..

bunların denk gelmeside bir ihtmal :D yani tamam ABD nin uzun vadeli planları oldugunu biliyoruz ama ebcet hesabı gibi ondan bunu çıkarmalar sunla bunu toplamalar abidik gubidik işlere luzum yok gibi geliyor :D

Tabikide adam Dünya'nın öbür ucundan diğer ucunu vuracak bunları mı hesaplıyacak eheueheueh :P :twisted: :mrgreen:

Yorumları dikkatli okuyun ona göre yorum yapın.Ben dedimki herşeyden bişey çıkartmak için yazdım zaten o şeyleri,dikkatli okuyun alıntı yapıp cevap yazmışım

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
PHR34|< demiş ki:
11 sayısı ve ilginc tesadufler?

York City 11 harften olusur
-Afganistan 11 harften olusur
-Ramsin Yuseb (1993 te ikiz kuleleri tehdit eden teroristin adi) 11 harften olusur
-George W. Bush 11 harften olusur
Bunlar tesaduf olabilir evet, peki ya asagidakiler?

-New york, Amerika’nin 11. eyaleti
-ikiz kulelere carpan ilk ucagin ucus numarasi 11 di
-11 numarali ucus 92 yolcu tasiyordu 9+2=11
-Ucus numarasi 77 olan ve kuleye carpan ikinci ucakta 65 yolcu bulunuyordu 6+5=11
-Olay 9 eylulde yani 9/11 de meydana geldi 9+1+1= 11
-911 ayni zamanda Acil Servis numarasidir 9+1+1=11
-9 Eylul yilin 254. gunudur 2+5+4=11
-9 Eylul’den sonra yilin sonuna 111 gun kalir
-Madrid’teki 3/11/2004 te meydana gelen terrorist saldirisi ikiz kulelere olan saldirilardan 911 gun sonra meydana geldi

peki devami sizce tesadufmu?
-Bildiginiz gibi Amerikanin sembolu kartaldir;
.Kuranda (9:11) numarali ayet derki; Arapogullari’ndan biri zalim Kartali uyandiricak.Zalim kartal ofkesini Allah’in topraklarindan(arap topraklari) alicak.Insanlar caresizlik icinde olaylari izlerken bircok insan Kartal’in yaptiklarini sevincle karsilicak.ve en sonunda baris gelcek.(ayet numarasina bakin)

Simdi sira asil ilginc olanda

1. Bilgisayarinizda en basitinden yeni bos bir windows .txt (text) NOT DEFERİ dosyasi acin.
2. Icine buyuk harflerle Q33 NY yazin. (bu kulelere carpan ilk ucagin havaalanindaki kapi cikis numarasi)
3. Q33 NY un uzerini kopyaliyormus gibi aydinlatin (highlight)
4. .txt (font size) sayfa ayarlarindan yazinin boyutlarini buyutun ve 48 e ayarlayin
5. ve son olarak yazi cesidini wingdings olarak degistirin

bu rakamların akımı vardı heh hatırladım beynelmilel hesabı nediyor buna mesela : 5*5 = 125 5+5=10 1+0 =1 bir rakamla neler yapabilirsiniz gibi bir felsefesi var kısacası hepsi şans işi.

HeYeCaN_YoK demiş ki:
Cube demiş ki:
q33ny ikiz kulelere çarpan uçağın plakası gibi bişeydi bu.Microsoft word den Wingdings Yazım biçiminden caps lock açık bi şekilde yazın bakıyım hangi şekiller çıkıyor.
p.s:q33ny yi birinden duymuştum.Ben uydurmadım
q33ny nin doğruluğunu kanıtlayabilirmisin?
bide bilmem ne kadar yolcu varmış filan tamamen uydurmaca :wink1:

Yukarı Alt