- Resim Silinmiş.

+Merhaba Ufck , bizlere kendinden biraz bahseder misin ?

-Adım Ufuk Özdemir . Lise 4`e Geçtim . Antalyada Yaşıyorum.

+Nickini bize açıklar mısın?

-Nickimi forumdaki arkadaşlar sayesinde buldum ismim ufuk olduğu için private serverlerde sansürlüydü ve bu yüzden arkadaşlarım Ufck diyorlardı burdan esinlenerek Nickimi Ufck yaptım.

+Extraloob ile nasıl tanıştın?

-Extraloob.com`la Silkroad sayesinde tanıştım.

+Extraloob senin için ne ifade ediyor ?

-Extraloob.com 2 Yıldır benim için bir Aile ortamı ifade ediyor . Extraloob.com sayesinde bir çok dostluklar ve arkadaşlıklar edindim.Bilgisayar başındayken her zaman extraloob açık durur.

+Hayatta en çok hangi hatandan pişman oldun?

-Bir Kızı çok sevmekti ve anladımki değmezmiş.

+Hobilerin ,varsa fobilerin nelerdir ?

-Hobilerim , Müzik dinlemek , Arkadaşlarım ve Ailemle Gezmek ve Bilgisayar başında vakit geçirmek.

+Sporla ilgileniyor musun ? Tuttuğun takım hangisi ?

-Sporla ilgileniyorum ve Fanatik Galatasaray taraftarıyım.

+Siteden kendine en az 5, en fazla 8 kişi olacak şekilde seçip kendine gore yorumlar mısın ?

-Lemonade: Özgür Candır , Kandır , benim dert ortağımdır mutlaka hergün konuşuruz ve tek sorunumuz benim afk olmam

-Wax Whine : Onur`u kardeşim gibi severim. Kafa dengidir, fakat müzik zevklerimiz uymuyor sadece

-lnTerpoL : Alper iyi bir dostumdur kendisi ile efes sro sayesinde tanıştık ve halen dostluğumuz devam etmekte

-Duygusuzz : Can ile yeni tanıştık fakat aramız çok iyidir . kafa dengidir fakat Canın tek sorunu Uzun Şeyleri sevmesi .s

-batuhan 3X : batuhan adamın dibidir. yeni tanıştık fakat çok iyi dost olduk severim kendisini :)

+Takip ettiğin dizi varmı ?

-Hayır

+Bize favori MMORPG oyunlarını sayar mısınız ?

-Silkroad

+En büyük hayaliniz nedir ?

-İleride Mutlu bir kendi ailem olması

+Hangi tür müzik dinlersin ?

-Her türlü Müzik dinlerim

+Seni en çok kızdıran şey nedir ?

-Sevdiğim Kız veya Arkadaşlarımın hakkında yorum yapılması.

+Beslediğiniz bir hayvan var mı ?

-3Tane Kedim var. Kirli , Oğluş , Minnoş ( isimleri küçük kız kardeşim koydu )

+Son olarak Extraloob üyelerine söylemek istediginiz söz, vermek istedigin bir mesaj var mi ?

-Allah`a emanet olsunlar hayatlarında inşallah istedikleri şeylere ulaşabilirler. Kendilerine İyi baksınlar.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Lafı yine geçirdi bize makara:
ps:Güzel çalışma tebrikler alkis:

lnTerpoL

Bilgiliyim
NewJersey demiş ki:
- Resim Silinmiş.

+Merhaba Ufck , bizlere kendinden biraz bahseder misin ?

-Adım Ufuk Özdemir . Lise 4`e Geçtim . Antalyada Yaşıyorum.

+Nickini bize açıklar mısın?

-Nickimi forumdaki arkadaşlar sayesinde buldum ismim ufuk olduğu için private serverlerde sansürlüydü ve bu yüzden arkadaşlarım Ufck diyorlardı burdan esinlenerek Nickimi Ufck yaptım.

+Extraloob ile nasıl tanıştın?

-Extraloob.com`la Silkroad sayesinde tanıştım.

+Extraloob senin için ne ifade ediyor ?

-Extraloob.com 2 Yıldır benim için bir Aile ortamı ifade ediyor . Extraloob.com sayesinde bir çok dostluklar ve arkadaşlıklar edindim.Bilgisayar başındayken her zaman extraloob açık durur.

+Hayatta en çok hangi hatandan pişman oldun?

-Bir Kızı çok sevmekti ve anladımki değmezmiş.

+Hobilerin ,varsa fobilerin nelerdir ?

-Hobilerim , Müzik dinlemek , Arkadaşlarım ve Ailemle Gezmek ve Bilgisayar başında vakit geçirmek.

+Sporla ilgileniyor musun ? Tuttuğun takım hangisi ?

-Sporla ilgileniyorum ve Fanatik Galatasaray taraftarıyım.

+Siteden kendine en az 5, en fazla 8 kişi olacak şekilde seçip kendine gore yorumlar mısın ?

-Lemonade: Özgür Candır , Kandır , benim dert ortağımdır mutlaka hergün konuşuruz ve tek sorunumuz benim afk olmam

-Wax Whine : Onur`u kardeşim gibi severim. Kafa dengidir, fakat müzik zevklerimiz uymuyor sadece

-lnTerpoL : Alper iyi bir dostumdur kendisi ile efes sro sayesinde tanıştık ve halen dostluğumuz devam etmekte

-Duygusuzz : Can ile yeni tanıştık fakat aramız çok iyidir . kafa dengidir fakat Canın tek sorunu Uzun Şeyleri sevmesi .s

-batuhan 3X : batuhan adamın dibidir. yeni tanıştık fakat çok iyi dost olduk severim kendisini :)

+Takip ettiğin dizi varmı ?

-Hayır

+Bize favori MMORPG oyunlarını sayar mısınız ?

-Silkroad

+En büyük hayaliniz nedir ?

-İleride Mutlu bir kendi ailem olması

+Hangi tür müzik dinlersin ?

-Her türlü Müzik dinlerim

+Seni en çok kızdıran şey nedir ?

-Sevdiğim Kız veya Arkadaşlarımın hakkında yorum yapılması.

+Beslediğiniz bir hayvan var mı ?

-3Tane Kedim var. Kirli , Oğluş , Minnoş ( isimleri küçük kız kardeşim koydu )

+Son olarak Extraloob üyelerine söylemek istediginiz söz, vermek istedigin bir mesaj var mi ?

-Allah`a emanet olsunlar hayatlarında inşallah istedikleri şeylere ulaşabilirler. Kendilerine İyi baksınlar.​
Ataman yapıldı.Tebrikler.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Biraz kısa gibi sanki ama güzel olmuş ellerinize sağlık :)

Edit: bir de fotoğraf bekliyoruz :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Ufck alem adamsin cidden. Globalden ufck yazdigimda triplere bile girmistin. Ben ufck degilim u fukum demistin :D

Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar :D 1 gün yoktum aranızda :( artık alıştım yani Ufck`a :D Fotoğraf belkin koyarım bugün yarın :D melankolic fotoğraflarımdan :D

Lemonade demiş ki:
Ufck demiş ki:
Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar :D 1 gün yoktum aranızda :( artık alıştım yani Ufck`a :D Fotoğraf belkin koyarım bugün yarın :D melankolic fotoğraflarımdan :D
şimdi koyda geride kimsen kalmasın :D
sana inat koymuyorum :mrgreen:

Yukarı Alt