1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

105 Update'de Watere Loader ile girmek

1. WaX

WaX Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bazı arkadaşların loader ile watere giremediklerini gördüm. Çok kolay aslında:) Srproxy mize gene waterin ipsini yazıyoruz loaderi açıyoruz division 2 yi seçip oyuna giriyoruz bu kadar arkadaşlar waterdeyiz :)

Botu açıyorum fakat charı görmüyor ona henüz bi çözüm bulamadım eğer bulan varsa burada paylaşırsa sevinirim :)

2. DukeNukem

DukeNukem Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    loaderle botla giriliyor ama girince skiller gözükmuyo.bunun nedeni mediapk2 yi patchlemek gerekiyor

3. WaX

WaX Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet charı görmüyor bot. mediapk2 patcher buldum biryerden ama içi virüs kaynıyor. temiz olan varsa elinde paylaşırsa güzel olur

4. ShadowolF_

ShadowolF_ Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    olmuyor !!

5. Exlips3

Exlips3 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yhaw :D ne görmemesi arkadaşlar yaptınız ilk patch zaten geçerli sonrası için üstünüzde eyer 11 d item silk item varsa kasaya koyun retun atın tekrar baknı bota tüm skilleri görüyorr botu 105 ayarladınız zaman moblara min mob max mıb ayalrarını 110 100 die ayarlarsanzı sorunda olmaz:D kassar ama takılma ihitmaldei var 1.2 mob elle kesmenizi öneririm bot startt acıkken bn öyle yaptım sorunsuz calışıyor db.bot iligi tüm sorunlarınızın çözümünü bildim kadarıyla paylaşmak isterim yardıma ihtiyacı olanlar mailto:sence_51@hotmail.com xD