Advance

Şu Soc'u Melik'in konusundan aldım ama emin değilim şun gibi duruyor o :roll:
benim gördüğüm soclar daha çok böyle elektrik dönüyor gibiydi

bu stoneler ne kadar elixir alabilecek içerisine aceba süpersin kardeşim mukemmel bir konu oldu sendende bu beklenirdi artık bir yneticide resimlere exl amblemlerini döşerse en azından konu başka yerlere gitmes

Advance

SaiJeva demiş ki:
bu stoneler ne kadar elixir alabilecek içerisine aceba süpersin kardeşim mukemmel bir konu oldu sendende bu beklenirdi artık bir yneticide resimlere exl amblemlerini döşerse en azından konu başka yerlere gitmes
photoshop'um yüklü olsaydı ben eklerdim de yüklü değil malesef :cry:

çok güzel ama itemlerin boyu çok büyünce göze biraz batıo normal boyut olmalı bende 9dg gibi herşey o elixir saklanan kutular güzelmiş bankalarımda elxirden başka bişi bulunduramıom onu hallederiz bari :D güzel itemleri saklarız
ps:staff çok can yakacağa benziyor en güzelide :D
ancak bowa pek yeni skill gelmio bow 112 lv e kadar kısır kalcak :D

Advance

MetoveR demiş ki:
Advance demiş ki:
Teşekkürler
ps:Alıntı değildir 8)
Lütfen Advance viewtopic.php?f=11&t=173632&p=2082733 Bu Benım Hazırladığım Konu Tarihlere Bakabilirsiniz Bu Konu İçin Ne Kadar Uğraştım ve Kendım Hazırladım Lütfen Emek Hırsızlığı Yapmayalım...
Resimler vs ksronun sitesiden alıntıdır sadece siteden değil senin konundan görünce senden alcaktım, Konu düzeni bozulmasın diye de senin konunun lnikini vermek yerine direk buraya ekledim..

Tamamda Aynı Şeyi Yeniden Hazırlamanın Ne Anlamı Var Ben Bunu Anlamıyorum Bu Kadar Emek Verdım ve Çok Benzer Şeyler Var Ben Bunu Anlamıyor Konu Aynı Bir Kere

Advance

MetoveR demiş ki:
Tamamda Aynı Şeyi Yeniden Hazırlamanın Ne Anlamı Var Ben Bunu Anlamıyorum Bu Kadar Emek Verdım ve Çok Benzer Şeyler Var Ben Bunu Anlamıyor Konu Aynı Bir Kere
Aynı şey?
senin konunda sadece alexandira mapi,itemleri verilmiş benim konumda diğer özelliklerde belirtilmiş konuşmadan önce 2 kere düşüm öyle konuş şimdi tartışma çıkarmak istemiyorum, ayrıca emek verdiğim dediğin konular sadece resmin adresini alıp konu altına koymuşsun bu mu emek?

hesaplarıma göre seal of comet sundan üstün değil sanki sos ile moon arası bişey gibi

Güzel Paylaşım Ellerine emegine saglık joygay güzel şeyler getiriyor :D

Paylaşım için çok sağol.Adam gibi çevrilmiş hali çıkmış sonunda.Google translate türkçeden başka bi dile çeviriyodu sanki

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ohannesss bir müthiş olmuş topic ellerine sağlık canımcım görsellere keşke exl linki koysaydın çalacaklar şimdi sağda solda o kadar uğraşmışsın :muck: :buddha:

Yukarı Alt