1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

105 +Cave Sp kasmak

1. _saykos__

_saykos__ Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bildiginiz gibi alexin gelmesiyle beraber 105 + magarada geldi bu magaralara sadece meslek gruplarıyla giriliyor Hunter , Merchant / Thief hunter ve merchant kullandıgım cave aynıdır fakat thiefler farklı cave kullanmaktadır bu cavedeki npc bize 5 gorev vermektedir bu gorevleri 2. 3. 4. hemen girişte yapılabiliyor 106 mob priest of Terror gorevlerde odul olarak gorev basına 700 sp vermektedir sonuc 2100 sp oluyor Gorevler basittir
    (Hunter oldugum icin bu sekilde yazıyor gorevler)
    1Gorev 100 adet Priest of terror kesmek
    2Gorev 50 adet Mark of strength toplamak ( bu gorev cok kolay cıkıyor kestiginiz her mobdan düşmektedir.)
    3Gorev 100 adet Mark Of the Warrior ( bu gorev digerlerine gore biraz zaman almaktadır 6.7 dk fazla süre
    Size anlatmak istedigim konu burada müthiş bir şekilde sp kasılıyor puf noktası ogrenildiginde 1ve.2 gorev 6.7 dk da bitiyor hemen cavemizde bulanan npc ye donup gorevimizi veriyoruz bu arada 3. gorev 45 48 tane toplamıs oluyor gorevlerimizi verdigimizde alıp tekrar donuyoruz 3.gorev bittiginde 1.2 gorevde bitmiş oluyor bu nedemek 15-20 dk icinde bir wizz saglam oldugu takdirde 3.5k sp kasıyor gerisi size kalmıs benim wizzard charıma günde 100-120 k sp kasıyoruz eger inanmıyorum derseniz ss eklerim suanki sp ile bir saat sonraki sp yi Eger bu konu acıklandıysa ozur dilerim konumu kaldırın .
    Buda Gorevden bir resim

2. sarkolata

sarkolata zaa xD olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    İt Kopuk
    Teşekkürler taktik için ayrıca thiefler hunterlar aynı cave giriyor sanıyordum :mrgreen: Ama böylede mantıksız olmuş

3. _saykos__

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Vede arkadaşlar Güzel kısmı burda party yapıldıgında party mob cıkmıyor arkadaşlarınızla birleşin seri seri cıkartın gorevleri
    biraz daha bilgi vermek gerekirse buradaki moblar alexdeki diger moblara benzemiyor 106 lvl priest of teror bana 2-3 arası giriyor normal mob hemen yanında bulunan 106 lvl priest of veragance mobu aynı magical vuruyor 6.8 k arası yanisi cok saglam vuruyorlar genelde buraya tek tük sp kasmaya geliyorlar gelen vatandaslarda genelde nowalı oluyor ..

4. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    güzel bilgi teşekkürler canımcım :muck:

5. GteGrenSemsiye

GteGrenSemsiye Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Okan bey bence sabitlenmeyi hakediyor. 20 dkda 3.5k sp diyo dudağım uçukladı şuan

6. Quattro

Quattro Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mühendis
    Görevler ile sp çok geliyor birde uniq kesersen daha çok gelir sanırsam bilgilendirme için teşekkürler.

/edit

7. rastlantisal

rastlantisal Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar bilmem nesi.
    Bilgilendirme için teşekkürler. 105 olmama ramak kaldı. Tamamen bu görevlere odaklandım. Bardı warlocka çevireceğim. Saygılarımla.

8. MainMagic

MainMagic Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Game Master
    Daha önce verildi ama sen daha güzel anlatmışsın.Sabitlense güzel olur bence

9. sunupcuyuz

sunupcuyuz Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir düzeltme yapmak isterim nedeni ise thieflerde bu caveye girebiliyor ve sp kasan hunterları sürekli kesiyorlar.ayrıca iki cavenin ucu birleşiyor bir cavenin ucunda biz diğer ucunda thiefler kasıyor onların giriş kapısı ayrı. hunterlarda thieflerin cavesine gidebiliyor.Tabiki topluca igidp kesmek gerekiyor.:) alexander da thiefler rahat bırakmıyor hunterlar sp kassın diye sürekli bizi kesmeye çalışıyorlar.Ayrıca uniqelerinde görevleri var.108 de açılıyor zannediyorsam.Dun gece haroerisi kesmeye 2 pt gittik malesef :) yedi bizi.2 kafalı yılan kendisi canı yüzde 60 a düşünce bir kafası kopuyor eris adına uniqe oluyor onu kesmen gerekiyor önce sonradiğer kafası kopuyor vs böyle devam ediyor.fotograflarıyla yrı bir konu açarım.

10. eLempTRa

eLempTRa Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Görevler istediğin kadar yapılıyormu yani sınır yokmu?birde 105+ cavede giant cıkmıyor sanırsam dogrumu?

11. _saykos__

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Giant cıkıyor sınırı yok ama moblar saglam burda.

12. emrap33

emrap33 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

'' Görevler istedigin kadar yapılıyor mu? ''

13. sunupcuyuz

sunupcuyuz Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    görevler sınırsız dostum.sürekli tekrarlanabilir ayrıca npc side hemen dibinde kesiosun topluosun bitior 20 saniye yürüyüp npc ye verip geliorsun. en güzel yanı npc de cavenin içinde.Bu npclerden birde 110 lvllerin orda var cavenin i.nide haroerisin kapısının orda onlar 800 sp ve 750 sp veriyor görev balı exi biraz yüksek veriyor.

14. Viski

Viski Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öqrenci
    Çok güzel anlatmışsın bro eline saglık

15. Romanticer

Romanticer Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Farmer
    Nerden giriliyor caveye resim map üzerinde gösterebilir misin ?

16. SPcave

SPcave Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu Cave ye Nerden giriyoruz. Nasıl giriyoruz. Ne yaparsak daha iyi oLur bi öneride buLunur musunuz. Ayrıca anLatım gayet güzeL teşekkürLer. Bide ÖneriLeriniz Resimli oLursa iyi oLur şimdiden TeşekkürLer..

17. azata

azata Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    ben sizin ta ebenizin hacker site buradn bot alıyoz bot1 gün sonra calınıyor ne biim site amına caktıgım amına deve yarragı gırmısler at bacagı gırmıs o.çler sızın amınızaaaaaaaaa

18. badsecktor

badsecktor Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    kardeşim ben sp caveye gidiyiorm kasıyorm fakat 1 günde 100-200k kasamıyorm nasıl kasmalıyım.botumda var.?