1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

105+ Avrupa karakter ALINACAKTIR

1. Necrophiliac

Necrophiliac Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Server Eldorado'da 105lv ve üzeri Avrupa karakter satın alınacaktır. Karakterin Cleric olması şarttır. Öncelik wizard karakterlerindir. Karakterin isminin düzgün olması şarttır. _sheqeRr_ gibi şeylerle gelmeyin lütfen.50tl bile vermem. Fiyat aralığı karakterin durumuna göre belirlenecektir.Ancak kafasında uçuk rakamlar olan arkadaşlar hiç yazmasın bile.

:!: Yukarıdaki tanıma uygun karakterini satmayı düşünen arkadaşlar bana pm yolu ile en kolay yoldan ulaşabilirler.
    :!: Satıcıların tercihen İstanbul içerisinden olması, İstanbul dışından ise güvenilir referanslara sahip olması gerekmektedir.
    :!: Hesapta elektronik posta(mail) koruması olmamalıdır.
    :!: Başlık ihtiyaç giderilene kadar güncel tutulup, ihtiyaç duyulan karakter alındığında ise kapatılacaktır.

2. Jaysean

Jaysean   gamer olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    110 ff 2,5m sp li bow char var full nova +7 set +7 legend bow istediğim fiyat 700tl ilgilenirsen mesaj at

3. Necrophiliac

Necrophiliac Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel karakter ancak hem Çin olması hemde fiyatı ile bize uygun değil. Teşekkürler.

4. Commander10

Commander10 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş sana uygun 2 çarım var. eldorado sayfasındaki konuyu inceleyebilirsin. senden haber bekliyorum