Sizce hangisi?

• Glavie - Fire

Votes: 48 9,4%
  • Glavie - Cold

Votes: 7 1,4%
  • Glavie - Force

Votes: 12 2,4%
  • Bow - Fire

Votes: 143 28,0%
  • Bow - Cold

Votes: 28 5,5%
  • Bow - Force

Votes: 100 19,6%
  • Blade - Fire

Votes: 42 8,2%
  • Blade - Cold

Votes: 14 2,7%
  • Blade - Force

Votes: 14 2,7%
  • Spear/Sword - Fire

Votes: 41 8,0%
  • Spear/Sword - Lightning

Votes: 58 11,4%
  • Spear/Sword - Force

Votes: 3 0,6%

• Total voters
    510

Prada

DostDeli demiş ki:
Bow + Fire Kesin Yani Bunlar Yatmayacak Eğer Süpriz Bi Char Secilecekse Bow 100 Fire 100 Ve Glavie 100 Sanırım 40 K ya Yakın Hp Olması lazım :)

O surpriz değil fantazi olur.. heuksala 100 lv mastery vereceğine colda verirsin snow + phy def alirsin o daha karlı yani..

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Spear/Sword - Lightning bow'a güvenmiyorum

EmmaW

ben glavie-fire demiştim ama şimdi bow açtım gaiada eğer kabul ederseniz nwo ya gelmek istiyorum yeri değil ama ^^ nick StrForce :D -pacheon-fire-force

ANTALYA BİLGİSAYAR MARKET >> www.antalyamarket.com
mertcangs demiş ki:
bow olacağı kesin ama bence fire 8)
:thumbsup:

Orası Kesin Zaten

Bow/Fire/cold

90 Olmama Az Kaldı Bekle Beni Medusa :muck:

Bow/Fire/ligtnıng Yapılandırmaları Forumlarda Göz Bebeğidi Allahtan Onlara Bakıp LiGHT olmadım :D

Demekki Yapılandırmanı Forumdakılere Göre Değil Araştırmalarına Göre Yapıcaksın Çarı Açmadan Çoğu Sitede Sordum Herkez light Dedi Ama İçimde Bi Şüpe Vardı :) Oyunda Sürekli Pvp Leri İzledım Ve Buıld Lerını Sordum Bunu 1 Ay Yaptım Ve Carımı Açtım Bow/Fire/Cold Bakıyorum en Doğrusunu Yapmışım....

Darwell

Tanınıyorum
Tabikide Force-Fire-Blade Force'a stun skilli geliyormuş sanırım blade'e de dull veren combo hem stun hem dull verebilen bir blade zehirleri sizde biliyorsunuz zaten oO gerçekten güzel bir yapılandırma olabilir

bow charım var 100 lvl e FF sp si yeticek kadr ama bu akdr bow konusunda iddalı değilim sadece extradan gelicek geri ittirme ve darkness var o kadr ^^ blade dull-fear-stun-divizyon gözümü çok korkutuyor =)

eu çarlarda yeni gelen kayda değer skiller yok o yüzden
Bow - Force - Fire
bizzat denedim ve tadı damağımda kaldı

10D'de Glavier çok ezik olacak onu biliyorum sadece çok fazla HP'si olacak bizzat pvp'lerini izledim zerkleyip warrioru bile yatıramadı .. sadece 6 tane bow yatırabildi warrior ' u :D neyse benim oyum yine blade'den yana yeni combolar yeni statuler farkı hissettirecektir :wink1:

Yukarı Alt