Çok desteksiz atmışsın.
80k ya kadar çıkabiliyor hp.O da immolation ressi ile.70k yı vurman mümkün değildir o res altında.
Normal halde bile 70k vuramazsın.
Verhasıl. :D

Fire wallldan dolayıdır yoksa oğle bır sey olmaz bu sadece oyun dıye kısı senı keklemk ıstemıstır :wink1:

benim bildiğim bi bug var ama bunun için 3 tane harp char lazım 1 tanesi guard tambur basacak diğer 2 si de dancing of healing ve dancing of vitality basılıyor diye biliyorum yani söylediği yalan deildir 100 k hp wiz charda 48 k hp vardı benim gördüğüm bir resimde

Arkadaslar birşey var speed bug oldugu gibi 500lük HP bugu da var ama ben onu bilmiyorm fiktirimi sundum

RiodeJaneiro demiş ki:
:D
LastBaron demiş ki:
buyrun :P

- Resim Silinmiş.
hehehe bu bufflarla bndede olur en az 85k :D
O warriorda hem can artırıcı buff var hem kara ress var hem devil spirit var hemde cleric buffı var. 100k hp olması çok normal en az 15k hp veriyor warriorların kendisine bastıkları can artırıcı buff (Adını bilmiyorum can artırıp atak düşüren bir buff)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Arkadaşım clericdeki bir resin hp yi bayağı arttırdığın hatta öyle 110k hp si olan çar ile oynadığını demişti. Ben oyunda hiç yapmadım ama arkadaşım uniqelerde bunu kullanıyor.

regtoy31 demiş ki:
benim bildiğim bi bug var ama bunun için 3 tane harp char lazım 1 tanesi guard tambur basacak diğer 2 si de dancing of healing ve dancing of vitality basılıyor diye biliyorum yani söylediği yalan deildir 100 k hp wiz charda 48 k hp vardı benim gördüğüm bir resimde
Bug mu oluyor bu sence ?

o bard bufları hp yi arttırmaz hp basımını yukseltir. banada oldu 116k vurdugum halde yatmadı, bu sanırım bug aslında o kadar vurmuyon ama öyle gösteriyor. yani adamın yaptıgı bişey yok sro dan kaynaklı bir bug arada bir oluyor cok nadir.

h&a

rank8
dasx demiş ki:
o bard bufları hp yi arttırmaz hp basımını yukseltir. banada oldu 116k vurdugum halde yatmadı, bu sanırım bug aslında o kadar vurmuyon ama öyle gösteriyor. yani adamın yaptıgı bişey yok sro dan kaynaklı bir bug arada bir oluyor cok nadir.

en mantikli buydu tesekkurler... digerlerinde de yazdim siyah res yok car cin isi sadece kendi buflari vardi ve daha sonra nasil diye sordugum da it´s just a game... dedi neyse daha hala da göremedim kendisini .............

GNR

rank8
Silk ile alınan hp sc basmistir belki bir ara bug vardi ordan kaynaklanıyo olabilir
Bu bug ile 25 tane %10 dmg scroll acıp life + zerk + ignore ile bi wizz mangyanga 7M kusur vurdu
şükür düzeltildi yoksa bug varken oyun tam bi rezaletti

Yukarı Alt