1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

100Cap#Eu/Ch#Emek server#

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. ByFhRight

ByFhRight Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle bilgileri vermeden önce şunu belirtmek istiyorum forumda hergün yeni bir server istek konusu açılıyor ve çoğu emek server item satışı olmayan free silk olmayan herşeyin emek ile yapılabileceği bir server isteniyordu ben de buna uygun bir ortam hazırlamaya çalıştım.

Not1 : Item satışı kesinlikle yoktur, olmayacaktır.
    Not2: Silk satışı mevcuttur.

Portal: http://elmasgaming.com

Web Sitesi: http://pvp.elmasgaming.com

Download link:(FTP) http://31.210.111.40/~elmasftp/TheMythF ... %20Cap.rar

Kayıt olma: http://pvp.elmasgaming.com/kayit-ol.php

Server hakkında bilgi:

ExpRate: 70x,
    PartyExpRate: 75x,
    ItemDropRate: 20x,
    GoldDropRate: 30x.
    FortressWar Pazar Günleri 15:00~16:30 (Ramazan Ayı süresince böyle erken yapılacak.)
    Uniqueler öldükten 20 dakika sonra spawn olur.

Not: Şuan serverde extra bir özellik yok, bunun farkındayız ancak her cuma Güncelleme ile farklı ve yeni dress-unique-pet-özel odalar eklenicektir.

Başlangıç:
    1 Level,
    100k skill puanı,
    5m Gold,
    3 Günlük toplama peti,
    7 Günlük Devil,
    5000 Item mall potion's HP/MP,
    10 adet Drug Of Typoon(%100 etki gösteren hızlı koşu.),
    Captain/Knight, Europe iseniz Knight olarak, Chinnese iseniz Captain olarak başlarsınız.

Eleştirisini düzgün bir üslup ile bildirenler baş tacımdır.

Jangan Cave Uniqueleri ''Has apeeared-has killed noticelerini aktifleştirilmiştir.

Bir kaç resim:

2. sertcarlos

sertcarlos Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Tamm aranılan server :) bide sox drobu yazarsan ? :) geliyorum iniyo bende suanda

3. ByFhRight

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sox drop rate: 4x tek eksiğimiz player :)

4. batuhan 3X

batuhan 3X Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sılk satısı olmas cok sacma omu emek yanı . tam tersı sılkın free olması emektır . sılkın ucretlı olması tamamen ceptir . yanlış yaklasım . ama hayırlı olsun ıyı oyunlar

5. ByFhRight

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Siz öyle düşünüyorsanz öyledir tabii ki ancak şöyle bir durum var Free Silk verirsek item satışı kaçınılmaz olur buda emek diye birşey kalmaz.
    Zaten Her serverde silk satışı mevcuttur silk satışı yoksa item satışı vardır buda zaten emekçileri ne kadar çok zor duruma düşürür.
    Diyelim silk satışı var birisi silk aldı diye diğerinden üstün olmaz bence siz sun silah düşürürsünüz örnek veriyorum 200m ye satarsınız devil alırsınız böylece piyasa döner hemde silk alanlardan farkınız olmaz yani demek istediğim şu silk satışı olması emek serverinde bir zararı yoktur bence.

Yorumunuz için teşekkür ederim.

6. ByFhRight

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    #Guncel günlük hakkımın 1.si :)

7. Slim Shady

Slim Shady   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    Öğrenci

Envanter:

batuhan silk satısı olmazsa item satısı olur sw nin dönmesı ıcın gm nın para kazanması lazım simdi diyelim silk var ; adamın biri gitti sun item aldı +10 veya daha fazla her neyse normal bi oyuncunun yapamayağcaı bi + aldı işte senin 1 haftada yapamayacağını para vercek 1 günde alıcak işte bu yuzden silk satısı var

8. Slim Shady

Slim Shady   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    Öğrenci

Envanter:

i sro oynamıyan insan silksiz sw lerde pek dayanamaz :d reversesiz kasılamıyan adamlar var pwp lerde :D bu yuzden belki silksiz olması daha iyi coluk cocuğun toplanmaması için ^^

9. ByFhRight

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Anlatmak istediğim bu gerçekten :)

10. Slim Shady

Slim Shady   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    Öğrenci

Envanter:

sox rateyi düşük yapmamısmısınız ? biraz daha fazla olablr 3 gün 8 lli pt yap 1 2 moon :@

11. Slim Shady

Slim Shady   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    Öğrenci

Envanter:

x15 fln olaydı iyidi :D

12. batuhan 3X

batuhan 3X Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yorum ıcın teşekkür ediyorsun ama
    bu ne . bumu senın düşünceye saygın . silk satısının olması item satısının olması hepsı server sahıbının elınde burada kım silk satısı olmazsa item satısı olur dıyosa emek hırsızı odur kım silk satısı var dıyorsa o kendı cıkarını dusunuyordur . silk satısı ıtem satısı tamamen emek hırsızlıgıdır . . bu private server tamamen oynanmayacak bir serverdır . oynayanlar dikkatli oynasın tongaya gelmesin :wink1:

13. ByFhRight

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım benim yaptığım kesinlikle yanlış değil bunu herkes çok iyi biliyor önce şöyle söyliyim sen yorumunu yaptın bende kesinlikle bu yorumun yanlış olduğuunu düşündüm ve negatif puan verdim en doğal hakkım?
    Yorum için teşekkür ederim demek te yorumunuzu beğenmiş olmam değil, sadece yorum yapmanız bunu anlamıyacağınızı bilseydim emin olun yazmazdım böyle birşey.

Ayrıca siz bir server açın ne silk ne de item satışı olsunda görelim? Böyle bir server dünyada yok buna emin olun free silk free itemsede mutlaka birşeyler satıyordur sabahtan akaşma kadar uğraşıyoruz bunu geçtim sunucu parasını da mı cebimizden verelim?
    PlaySro silk satışı mevcut günlükj 3 serverinde yaklaşık 5bin online player var, Serenity aynen öyle silk atışı var bsilkroad türkiyenin en çok userli private serverlerinden birisi silk satışı mevcut yani bunlar oynanmıyacak serverler mi? haa derseniz babam her ay size sunucu parasını yollar başım gözüm üstüne satışları durduralım Birşeyi bilmeden yorum yapmayın bunu her zaman her forumda söylerim.

14. ByFhRight

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    #Güncelleme hakkında bilgi:
    1.)Jangan teleporta Jangan cave B1-B2-B3-B4 teleportları eklendi resim ile gösterildi. 70 level ve üstü ışınlanabilir.
    2.) White Knight özel spawn noktası eklendi resimde nerede olduğu açıklandı, öldükten 20 dakika sonra spawn olur.
    3.)Tai-Sui özel spawn noktası eklendi resimde nerede olduğu açıklandı, öldükten 20 dakika sonra spawn olur.
    4.)Princes Miyene özel spawn noktası eklendi resimde nerede olduğu açıklandı, öldükten 20 dakika sonra spawn olur.
    5.)Rage Cloud özel spawn noktası eklendi resimde nerede olduğu açıklandı, öldükten 20 dakika sonra spawn olur.
    6.)Jangan cave uniqueleri Has killed has appeared noticeleri aktifleştirildi resim ile gösterildi.
    7.)Başlangıç itemlerine 7 günlük devil eklendi, Başlangıç resiminde gösterildi.
    8.)Başlangıç itemlerine 3 Günlük toplama peti eklendi, başlangıç resimlerinde gösterildi.

iyi oyunlar.

15. Slim Shady

Slim Shady   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    Öğrenci

Envanter:

Alexi acıp oraya 100 mobları eklersenız harıka olur ve sox rate biraz artarsa kesın gelıceğım :) Alexe 100 moblar eklernırse sun dusurme sansımız artar bence bıraz dusun bu konuyu kardesım sw de player artması için güzel yontem 10 kişilik bi tayfam var onlarada gösterdim beğendiler bunlarda eklenırse kesın baslıyoruz ^^

16. __XseveN__

__XseveN__ Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    @bttercold (ahmet)
    Dediğin gibi alex acılıp editlenirse 100mooblar eklenirse alexe XTeaM olarak başlarız 10kişiyiz ..
    Dediği gibi alex acılırsa süper olur baseroad onlinede aynı şekil ve orada oynuyorduk sıktı çünkü playerları seviyes 13 yaş altı :S
    Alexi acmaya odaklanın bence :) Sw tutar :)

17. __XseveN__

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Öncelikle Silk satışı olması çok saçma diyorsun peki tamam sunucu parasını vereceksen free silk yapsın ? oradan öyle ötmek kolay bilader server bu server elbette bi yerden geliri olacak ama itemden ama silkten.
    bkz : İsro İsroda bile silk satışı var. Sen hala neyi yaşıyorsun ?
    Saçma olan silk satışı olması değil senin düşüncelerin.
    İyi forumlar.

18. ByFhRight

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Alexi açmak değilde Unegler yani 100 level mobları yeni bir oda eklerim bu odaya eklerim bu mobları jangandan da teleport ekelrim bu odaya, veya maplardan boş olan bir bölgeye eklerim :wink1:

19. __XseveN__

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Önemli olan unegler ama bota salıncak bi yer olsun amacımız bu biz calışıyoruz 7/24 botuz haliyle :) ö.mesaja gelir misin ?

20. __XseveN__

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    XTeaM olarak geliyoruz.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.