1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

100 Yılın Transferi

1. Streetwise

Streetwise Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Yılın transferi Real Madrid'ten

Bu sezon Barcelona'nın gölgesinde kalan Madrid bomba transferlerle geliyor..

İSPANYA’DA bu sezon ezeli rakibi Barcelona’nın gölgesinde kalan ve sezonu kupasız kapatan Real Madrid gelecek sezona fırtına gibi girmeye hazırlanıyor. 2002-2003 sezonunda Zidane’lı, Figo’lu, Ronaldo’lu kadrosuyla Avrupa’yı kasıp kavuran ve hem Şampiyonlar Ligi hem de La Liga’yı kazanan Beyaz Şimşekler bu sezon tam anlamıyla çuvallamış durumda. Geçirilen başarısız dönemde önce başkan Roman Calderon’un istifa etmesi ardından geçici olarak başkanlık koltuğuna oturan Vicente Boluda’nın istenilen yönetimi sergileyememesi kulübü kongreye götürdü ve 14 Haziran’da başkanlık seçimi yapılması kararı alındı. Şu anda tek aday durumunda olan Florentino Perez ise ilk icraatını gerçekleştirdi ve Milan’ın Brezilyalı yıldızı Kaka’yı 60 milyon Euro karşılığında İspanyol devine getirdi.

9 MİLYON EURO ALACAK

İSPANYA’NIN önemli spor gazetelerinden MARCA’da bu transferi doğrularken Fiorentina karşısında ligdeki son maçına çıkacak olan Kaka’nın İtalya serüvenin bu maçla sona ereceğine değinildi. 16 Mayıs’ta sözleşmenin yapıldığı ve Serie A’da Şampiyonlar Ligi mücadelesi veren Milan’ın konsantrasyon sorunu yaşamaması için Başkan Galliani’nin bu transferle ilgili açıklama yapmadığı ifade edildi. Bu transfer sonucunda Brezilyalı oyuncu 5 yıllık sözleşme karşılığında senelik 9 milyon Euro kazanacak.

İLK KEZ AÇIK KAPI BIRAKTI

KAKA sezon ortasında İngiliz ekibi Manchester City’nin senelik 7 milyon Euro’luk teklifini reddetmiş, gerekçe olarak da hayalinin futbolu Milan’da bırakmak olduğunu belirtmişti. Yıldız oyuncu geçen hafta İtalya’da La Gazetta Dello Sport’a verdiği röportajında “Herkes kariyerinde değişiklik yapmak ister. Ben de bir gün mutlaka bir değişiklik yapacağım. Eğer Milan için kârlı olacaksa gideceğim takımın pekte önemi yok” diyerek ilk defa transferi hakkında açık kapı bırakmıştı. Öte yandan başkan seçilmesine kesin gözle bakılan Florentino Perez, Liverpool’dan Xabi Alonso ve Arsenal’in İspanyol oyuncusu Cesc Fabregas’ı da kadrosuna katmak için girişimlerde bulunuyor.

2. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    İyi bir iş yapar İspanya tam ona göre.

Ps: Yüzyılın transferi C.Ronaldo/Messi/yada Fenerbahçeye gelmesi halinde Ronaldinho'dur :P

3. TrowZeeN

TrowZeeN Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    m.city daha yüksek maaş önermişti. yok ben bu klüpte efsane olmayı seçiyorum demişti. şimdi fikrini neden değişti acaba

4. Josephine

Josephine Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    9 milyon Euro 8O

5. El Verano

El Verano Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oww Kaka R.Madrid'te iyi işler çıkartır.
    Kaka'nın baya bir zaman önce okuduğum demecinde; futbolu zevk için yapıyorum gibi şeyler okumuştum.

6. Wax Whine

Wax Whine   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    M.City pek cazip gelmemiştir. Ama takım R.Madrid olunca işler değişiyor^^

7. Streetwise

Streetwise Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    KAKA sezon ortasında İngiliz ekibi Manchester City’nin senelik 7 milyon Euro’luk teklifini reddetmiş, gerekçe olarak da hayalinin futbolu Milan’da bırakmak olduğunu belirtmişti. Yıldız oyuncu geçen hafta İtalya’da La Gazetta Dello Sport’a verdiği röportajında “Herkes kariyerinde değişiklik yapmak ister. Ben de bir gün mutlaka bir değişiklik yapacağım. Eğer Milan için kârlı olacaksa gideceğim takımın pekte önemi yok” diyerek ilk defa transferi hakkında açık kapı bırakmıştı. Öte yandan başkan seçilmesine kesin gözle bakılan Florentino Perez, Liverpool’dan Xabi Alonso ve Arsenal’in İspanyol oyuncusu Cesc Fabregas’ı da kadrosuna katmak için girişimlerde bulunuyor.

8. Fahmlugat

Fahmlugat Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    cok haklısın :twisted:

9. Metamorph

Metamorph Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar: