1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

%100 Yerli Korsanlık Oyunu!

1. mustaphaa

mustaphaa Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yüzde 100 yerli kaynaklarla geliştirilen ve 1 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya sahip olan online korsanlık oyunu Son Korsan’la, 7 dilde 7 denizlere hükmedin! İlk olarak 2009 yılında oyuncularla buluşan online korsanlık oyunu Son Korsan, oyunculara gerçek bir korsanlık deneyimi yaşatıyor.

IOS, Android, Facebook ve web tarayıcısı aracılığı ile erişilebilen oyunda, tarihte bir yolculuğa çıkıyor ve serbest ticaret yaparak filonuzu geliştiriyorsunuz. Oyunda ayrıca Deathmatch ve 5 vs 5 MOBA gibi modlar yer alıyor.

www.sonkorsan.com

2. Ekistra

Ekistra Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    her zamanki gibi tercümelerde bir hata var. bir hata diyorum ama sadece bir dakika baktığım için. biraz daha devam etsem kafa sallamaktan duramam ve o tehlikeye girmek istemiyorum.

benim tavsiyem: bir dili tam tecrüme etmesini bilmiyorsanız bunu yapmayın. yoksa bütün profesyonelliği gidiyor ve oynamaya daha başlamadan uzaklaşdırıyor. maalesef.

3. mustaphaa

mustaphaa Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tüm diller profesyonel tercumanlar tarafından düzenlendi. Ancak yeni eklemeleri kendimi yaz yapıyoruz. Diiller dışında oyun için bir yorumun olmayacak mı?