Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

Absence

lll :!: lll %100 Turkish Fun Clup Üye Alımları lll :!: lll

Resmi Logo:

- Resim Silinmiş.

Resmi Logomuz : yayındadır.
Fahri Başkan : extraloob
Başkan: kotakot
Rank : %100 Turkish Rap Fun Clup

Kurallar : %100 Turkish Rap Fub Clup üyesi olmak için şartlar aşağıda listelenmiştir.
1-Sitemizde 500 mesaj atmış olmak.
2-Fanatik Rap'ci Olmak taraftarı olmak.
3-Rap hakkında bilgili olmak.
4-Rap gündemini takip etmek, görselleri videoları vb. bilgileri sıcak sıcak sitemize koymak.
5-Referansınız Grup Başkanı olmalı ve Grup Başkanı tarafından kabul edilmeniz gerekecek.

%100 Turkish Rap Fun Clup Club Hakları :
%100 Turkish Rap Fun Clup bölümünde topic kilitleme hakkınız var. İleriki zamanlarda topic editleme, sabit topic yapma, anket açma haklarınız olacak. Şimdilik sadece topic kilitleme.

Clubdan ayrılmak isteyenler de isteklerini bu topic altında belirtsinler.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Sebep? Saçmalık. Seçim sürecinde 3 gün online olamadık diyelim. Ve ya görmedik veya katılmak istemedik. İnsanları ankete katılmaya zorlamak çok yanlış...
Zaten clup çok aktif değildi. Bunu yapmak iyice batırdı bence. Artı 5-10 kişi muhabbet eder durursunuz ayda 2 tane konu açılır...
Başarılar diliyorum clupa.
İyi forumlar...

Şerefden Ödün verme ki adın sık sık anılsın, sanki
MelancholiC demiş ki:
Sebep? Saçmalık. Seçim sürecinde 3 gün online olamadık diyelim. Ve ya görmedik veya katılmak istemedik. İnsanları ankete katılmaya zorlamak çok yanlış...
Zaten clup çok aktif değildi. Bunu yapmak iyice batırdı bence. Artı 5-10 kişi muhabbet eder durursunuz ayda 2 tane konu açılır...
Başarılar diliyorum clupa.
İyi forumlar...
Kemalist demiş ki:
Fun clup anketine oyunu vermeyen tüm %100 Turkish Rap Fan Clup üyeleri gruptan çıkartılacaktır.

Oy verdiklerini mesaj olarakta beyan etmeleri gerekiyor. Anket pazar günü kapanacaktır.

BaSoryong

Buralıyım
Bende girmek istiyorum ama 500 msj yok =) yinede bir girme şansım varmı=)

Benide Alırmısın 199 Msj Kaldı Onuda Tamamlarım Rap konusumda ii yimdir :thumbsup:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt